Hlavná stránka  >  Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina toaletná voda pre ženy 100 ml

Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina toaletná voda pre ženy 100 ml

Dočasne nedostupné
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
86806
EAN:
737052883694
hmotnosť:
0.500
Výrobca:
Dolce & Gabbana
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svieža kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015
limitovaná edícia 2015

Návrat k sicílskym ostrovom a ich symbolom - mori obklopujúcimi Sicílii a stredomorskému letu. Prírode, ktorá tu vytvorila fascinujúce kontrasty medzi skalnatými útesmi, žiarivú zeleňou, temnú hladinou mora a pláží pokrytých bielym pieskom.Práve tu, v prostredí najviac oceňované prírodné krásy, sa k životu prebúdzajú emócie. Z týchto ostrovov a ich nádherné scenérie sa zrodili nové limitovanej edície vôňou Light Blue: dámska vôňa Sunset in Salina a pánska Swimming in Lipari.

Salina je miestom nekonečné sladkosti. Najzelenší z ostrovov je aj najplodnejšie a najbohatšie na vodou pokryté miesta. V tejto stredomorskej záhrade Edenu rastie odroda hrozna použitá na výrobu vína Malvasia, najsladšie vína Sicília.

Vôňa evokujú leto a uvoľňujú jeho príznačnou hrejivosť a energiu. Čistá a radostná duša leta v Stredomorí je prítomná v oboch vôňach.

Svieža kvetinová vôňa pripomína príjemné potešenie z vychutnávania si pohár vína Malvasia za súmraku na terase s rozkvitnutými fréziami.Vôňu otvára arómu čerstvých lístkov viniča, ktoré v sebe nesú všetko tajomstvo a plodnosť tejto krajiny, v sprievode žiarivých lístkov Fialky. SRDCE odhaľuje sladkosť a zvodný pôvab žltej frézie, kvetov pomarančovníka a jazmínu. Základ vône je hrejivým objatím tónov Ambry, cédru a Pižma.

Zloženie vône:

Jantárový pomarančový odtieň vína Malvasia sa odráža vo flakóne Sunset in Salina. Nie je však len farbou vône, ale je tiež motívom na vonkajšom obale: zapadajúce slnko na ostrove akoby vychádzalo z balenia, z harmónie svetla a farebného odtieňa.

Limitovaná edícia vôní Light Blue Sunset in Salina a Swimming in Lipari sa pripája k zvyšku vôní Light Blue, ktoré v ikonické kampani prezentujú Bianca Balti a David Gandy. Dvojicu pre kampaň nafotil Mario Testino na ostrove Capri a spolu sa objavia aj v legendárnej Tv reklame.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ