Hlavná stránka  >  Dolce & Gabbana Light Blue Swimming in Lipari toaletná voda pre mužov 125 ml

Dolce & Gabbana Light Blue Swimming in Lipari toaletná voda pre mužov 125 ml

Dočasne nedostupné
Dolce & Gabbana Light Blue Swimming in Lipari toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód:
86805
EAN:
737052883496
hmotnosť:
0.550
Výrobca:
Dolce & Gabbana
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Citrusovo drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015
limitovaná edícia 2015

Návrat k sicílskym ostrovom a ich symbolom - mori obklopujúcimi Sicílii a stredomorskému letu. Prírode, ktorá tu vytvorila fascinujúce kontrasty medzi skalnatými útesmi, žiarivú zeleňou, temnú hladinou mora a pláží pokrytých bielym pieskom.Práve tu, v prostredí najviac oceňované prírodné krásy, sa k životu prebúdzajú emócie. Z týchto ostrovov a ich nádherné scenérie sa zrodili nové limitovanej edície vôňou Light Blue: dámska vôňa Sunset in Salina a pánska Swimming in Lipari.

Lipari je najväčším a najprekvapivejšie ostrovom Sicília. Živé miesto s dynamickým ostrovnom životom na jeho hlavných uliciach. Jemný alabastrový piesok pochádzajúci z Pemzy vytvára protiklad zelenému pozadia ostrova. Pocta perfekcii, zdôraznená sladkými a korenenými vôňami lokálnych delikates.

Vôňa evokujú leto a uvoľňujú jeho príznačnou hrejivosť a energiu. Čistá a radostná duša leta v Stredomorí je prítomná v oboch vôňach.

Voda je dominantným prvkom tejto radostnej vôňa pre mužov. Vôňa je osviežujúci ako keď sa ponoríte do priezračnej hladiny Stredozemného mora. Aromatická akvatická vôňa je charakteristická akordom morskej soli, ktorý v úvode dopĺňa šťavnatý grapefruit. Povzbudivé mužné SRDCE je výsledkom kombinácie mandarínky a rozmarínu. Základ vône vyznieva najvýraznejšie a najmužnejšie vďaka komplexu tónov Ambry, suchých drevín a Pižma.

Zloženie vône:

Swimming in Lipari zachytáva akvatický charakter vône svojim sfarbením, ako aj obrazom bielej skalnatej pláže v Acquacalda v spodnej časti vonkajšieho balenia, ktorý pôsobí ako 3D pohľadnica.

Limitovaná edícia vôní Light Blue Sunset in Salina a Swimming in Lipari sa pripája k zvyšku vôní Light Blue, ktoré v ikonické kampani prezentujú Bianca Balti a David Gandy. Dvojicu pre kampaň nafotil Mario Testino na ostrove Capri a spolu sa objavia aj v legendárnej Tv reklame.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
Balenie1
typ produktu


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ