Hlavná stránka  >  Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
95961
EAN:
730870175323
hmotnosť:
0.400
Výrobca:
Dolce & Gabbana
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2016

Nová pôsobivá vôňa dopĺňa kvetinovú záhradu Dolce: Dolce Rosa Excelsa. Nasleduje kvetinovú tradíciu, ktorú odštartovalo uvedenie vôňa Dolce, zachytáva výraz a čistotu kvetu ruže esenciou čerstvých lupienkov v rozkvete.
Najviac fascinujúce zo všetkých kvetín, ruže, je odvekým symbolom lásky, krásy a romantiky. Má delikátna, a pritom silný charakter, je kombináciou nevinnosti a zmyselnosti. Ikonická, nadčasová a unikátny, ruža je často sa opakujúcim motívom kolekciou módy Dolce & Gabbana, a rovnako podnietila vznik novej vône Dolce Rosa Excelsa.

Po boku unikátneho bieleho Amarylis, podpisu vôňou Dolce, sa vo vôni Dolce Rosa Excelsa nové a svojrázne SRDCE z ruže. Svieža kvetinová vôňa sa otvára žiarivo-pestrú a sladučkou explózií lístkov Neroli a kvetu papáje. Ich tóny ustupujú kvetinovému buketu zloženému z bieleho lekna a bieleho narcisu.
Zriedkavé SRDCE vône Dolce Rosa Excelsa zvádza dvojicou delikátnych a noblesných tónov ruže. Svoju premiéru vo svete Parfumérstve tu má africká Šípková ruža s výnimočným charakterom. Svojou čistotou a hebkosťou dodáva očarujúce sýtosť príznačným podpisom kvetinových lupienkov vôní Dolce. Jej vzácne tóny sa spájajú s ženskosťou absolute tureckej ruže, vysoko oceňovaným vonným tónom vo svete parfémov pre svoju intenzitu. Absolut z tureckej ruže charakteristické sýto ružovej farby odhaľuje zmyselný a elegantný charakter v debutový kombinácii s africkou ruží. Kvetinové SRDCE vône vyvažujú na pozadí hrejivé tóny Pižma. Spolu s komplexom akcentov Kašmíru a santalu zanechávajú za sebou zmyselnú stopu ľahkých drevín, zemitých tónov a pikantných korenia.

V novej kampani, ktorú nafotil Domenico Dolce a režíroval Stefano Gabbana, sú biele kvety v záhrade Dolce prepletené červenými ružami a stávajú sa dokonalým pozadím pre kampaň novej vône Dolce Rosa Excelsa. Tvárou vône je opäť Kate King.

Flakón vône Dolce Rosa Excelsa pripomína unikátny tvar flakónov Dolce a Dolce Floral Drops: masívne sklo, zaoblené krivky a pevnú spodnú časť dopĺňa uzáver v tvare kvetu s lupienkami sýte karmínovej farby. Svetlo ružový elixír sa odhaľuje spoza matného skla zdobeného ženským podpisom Dolce, ktorý je vyjadrením delikátna elegancia úplne novej vône.

Zloženie vône:

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ