Hlavná stránka  >  Nina Ricci L Extase Parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Nina Ricci L Extase Parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Dočasne nedostupné
Nina Ricci L Extase Parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička
Kód:
85892
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Nina Ricci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015

S kolekciou L'Extase otvára Nina Ricci novú kapitolu, nový oslobodzujúci ženský sen.

Touto novinkou Nina Ricci stelesňuje sen ženy v súlade s jej najtajnejšími túžbami. žena dnešnej doby si vydobyla právo prežívať všetkými zmyslami. Ženskosť v kombinácii so zmyselnosťou. právo byť sama sebou, aj keď je nahá. Najmä keď je nahá.Žiarivá a slobodná žena. Erotický sen ženy, imaginárna a svetská cesta do jadra jej bytosti, cesta k extáze: L'Extase.

Laetitia Casta jeslobodná a inštinktívna, s bezhraničnou zmyselnosťou, je stelesnením francúzskej elegancie. jej postava, sexappeal, jedinečná fotogenickosť, krásna tvár - všetko prirodzené. Je sofistikovaná, a zároveň nespútaná. laetitia Casta predstavuje temperament už nesmrteľnej ikony. Tento nový sen značky Nina Ricci vyzýva ženy, aby uvoľnili svoju fantáziu, zažili vzrušenie a sprevádza ich na ceste k extáze: L'Extase.

Flakón novej vône L'Extase zachováva ducha parížskej elegancie. Odkazuje na luxusné kabelky, ktoré sú pre dom Nina Ricci také ikonické.Tajomné balenie je zahalené do odtieňov tmavej fialovej, zlatých detailov a čiernej saténovej stuhy s etiketou, ktorá odvážne umiestňuje L'Extase medzi ostatné skvelé vône Nina Ricci.Krabička je vyrobená z púdrovo ružovej textúry, zdobená podpisovým štítkom a zlatou stuhou. 

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ