Hlavná stránka  >  David Beckham Signature for Him toaletná voda 50 ml Tester

David Beckham Signature for Him toaletná voda 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
David Beckham Signature for Him toaletná voda 50 ml Tester
Kód:
75362
EAN:
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
David a Victoria Beckham
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svieža - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2008
veľmi elegantná mužná, podmaňuje zmysly

Pre mužov: moderného, energického

Zloženie vône:
HLAVA - mandarínka, melón
SRDCE - kvety, cyprus
ZÁKLAD - Ambra, Pačuli

Okúste esenciu kultového štýlu a nenapodobiteľné vízie. David a Victoria Beckhamovci predstavujú novú dvojicu podmanivých vôní: Signature For Him a Signature For Her.
Vďaka sofistikovanosti a príťažlivosti sa David a Victoria stali jedným z najexkluzívnejších párov. Ich svetová známosť je postavená na spojenie individuálnej sily a vášne každého z nich. Signature - nové vône pre neho a pre ňu je fantastickou oslavou osobitého štýlu a ducha, ktoré robia tento pár tak výnimočným.
Výsledkom sú dve neobvyklé vône, ktoré v spoločnej harmónii vyjadrujú skutočnú podstatu partnerského vzťahu Beckhamových - obe strany, jednu výrazne mužnú a druhú dokonale ženskú, charakterizuje zmyselnosť.
Victorie a David k tomu hovoria: "Chceli sme, aby vôňa Signature reflektovali vášne úspešného partnerského vzťahu. Táto dvojica vôní oslavuje individualitu každého z nás a zároveň silu nášho partnerstva.
Charizmatický, sebavedomý a odhodlaný, taký je David, ktorý je po celom svete známy ako jeden z najobdivovanejších športovcov. Signature For Him stelesňuje osobitú víziu, ambície a mužnosť vo sviežej drevitej orientálnej vôni, ktorá je veľmi elegantná.
Vôňa sa otvára modernou a energickou sviežosťou povzbudzujúce mandarínky, slnkom prežiareným vodným melónom a intenzívnym morským vzduchom prebúdzajúcom zmysly.
V srdci vône je svieža lantana, aromatický tropický ker s drobnými nápadnými kvietkami, ktorá sa spája s elegantným cyprom, aby dodal vôni výraznú mužnosť. Spoločne s borievkou vytvárajú tieto stredné nóty jedinečnú neodolateľnú výzvu, ktorá si podmaňuje zmysly.
Maximálna bohatosť a sofistikovanosť získava základ vďaka luxusnému machu, zmyselnej bielej ambre a Pačuli. Ingrediencie boli špeciálne vybrané a použité tak, aby vôni dali neobvyklý charakter.
Elegancia vôňou Signature sa odráža v moderných, nádherne prepracovaných flakónoch, ktoré navodzujú dojem skutočného luxusu.
Flakón vône Signature For Him je vyjadrením jednoduchého, čistého a mužného štýlu.
Sklenený flakón a kovový uzáver kombinované osobitým spôsobom robia potešenie z každého momentu, kedy ho vezmete do ruky. Priehľadné sklo dovoľuje fialovej tekutine vo vnútri žiariť skrz von. Štruktúrovaná textúra odtlačená na zadnej strane flakónu si doslova žiada, aby sa jej človek dotýkal. Do stredu prednej steny je vsadená strieborná doštička, ktorá nesie znak dvb vyžarujúce eleganciu.
Signature For Him nájdeme v luxusnej krabičke, ktorá korešponduje s ojedinelým dizajnom flakónu v mužných dymovo-šedých odtieňoch, ktoré kontrastujú s rovnakou kovovou doštičkou s dvb logom, akú nájdeme na flakóne. Je stelesnením Dávidovým presláveným zmyslom pre štýl.

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktu


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ