Hlavná stránka  >  David Beckham The Essence toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

David Beckham The Essence toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
David Beckham The Essence toaletná voda pre mužov 50 ml Tester
Kód:
77133
EAN:
hmotnosť:
0.280
Výrobca:
David a Victoria Beckham
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

David Beckham The Essence EdT 50 ml Tester pánska toaletná voda
Podstata Davida Beckhama.
Muž milujúci dobrodružstvo, plný nadšenia a odhodlania - David Beckham neustále usiluje o to, aby bol tým najlepším mužom, akým môže byť. Skutočnú esenciu Dávidova ducha si teraz môžete vychutnať v jeho novej vôňu pre mužov: David Beckham The Essence.

David je jednou z najúspešnejších svetových športových hviezd a tiež preslávenú módnou ikonou, ktorá má obdivovateľov po celom svete. Je neustále pod drobnohľadom fotoaparátov a kamier. Preto si dokáže vychutnať tie pokojné a drahocenné momenty, kedy môže tráviť čas so svojimi priateľmi a rodinou. A práve tu môžeme hľadať esenciu Davida Beckhama.

David Beckham hovorí: "Každý má niečo, čo ho robí šťastným. Chcel som vytvoriť esenciu, ktorá by vystihla radosť z dobrodružstva, z toho, keď môžete tráviť svoj čas s ľuďmi, ktorých máte radi a zároveň zachytila ten silný pocit, kedy ste skutočne úplne šťastní. Vôňa má svieži vitalitu, ktorú, ako dúfam, budú muži milovať."

podstata mužnosti
Žiarivá a sexy vôňa The Essence je dokonalým vyjadrením svieža mužnosti Davida Beckhama. Otvára sa pikantným grapefruitom zmiešaným so žiarivými lístky Fialky a iskrivú levanduľou pre vytvorenie povzbudzujúceho závane sviežosti. V srdci splýva lahodné duo šťavnatého ananásu a chrumkavého Jablka s nótami Kardamonu pre odhalenie sexi urbanistické mužnosti. Bohaté, zemité tóny Tonka bôbov a Kašmíru v základe vône sú zvýraznené nadčasovú príťažlivosťou Pačuli, ktoré vôňu prepožičiava zmyselnú hrejivosť a eleganciu. Dynamická a charizmatická, toto je vôňa, ktorá sa nosí s dôverou.

HLAVA: grrapefruit, levanduľový olej, fialkové lístky
Srdece: kardamový olej, ananás, jablko
ZÁKLAD: kašmír, Pačuli, Tonka boby

podstata štýlu
Vôňa The Essence našla inšpiráciu u Dávidovho osobitého štýlu a ducha a predstavuje sa v jemne zaoblenom pravouhlom sklenenom flakóne s vyrazeným prepletaným vzorom. Flakón je zakončený elegantným strieborným uzáverom, ktorý je zdobený šikmým šachovitým dizajnom evokujúcim mocný mužný dojem. Pre štýlový kontrast je farba samotnej vône oceľovo modrá. Celkový moderný vzhľad dokončuje predná strana flakónu, na ktorej je embosované nové logo David Beckham: meno napísané tučným písmom s kruhovým tvarom prokopnutého lopty.
Kovovo šedá krabička vyžaruje energickú eleganciu. Jej biele okraje kontrastujú s kovovým logom David Beckham umiestneným na prednej strane a vrcholu krabičky. Slová 'The Essence' sú zhotovené v modrej a odrážajú tak farbu vône. Celkový dizajn podčiarkujú vybrúsené strany balenia, ktoré dodávajú konečný dotyk mužnosti.

The Essence: Reklama

Z pútavé tlačové kampane vyžaruje povznášajúci pocit slobody a príležitostí. Prirodzene štýlový David Beckham stojí v uvoľnenej póze s rukami vo vreckách na blankytne modrom pozadí. V kontraste s ležérnym postojom pôsobí jeho intenzívny uprený pohľad do diaľky, ktorý nám prezrádza charizmatického muža, akým naozaj je.

Staňte sa mužom, akým túžite byť. Odhaľte svoju skutočnú esenciu s vôňou David Beckham The Essence.

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuCitrusové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ