Hlavná stránka  >  Davidoff Cool Water Summer Seas Woman toaletná voda 100 ml Tester

Davidoff Cool Water Summer Seas Woman toaletná voda 100 ml Tester

Dočasne nedostupné
Davidoff Cool Water Summer Seas Woman toaletná voda 100 ml Tester
Kód:
86145
EAN:
3607342949294
hmotnosť:
0.410
Výrobca:
Davidoff
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015
vydajte sa na unikátne cestu zmyslov

Blíži sa leto a Davidoff odhaľuje novú kolekciu Cool Water Summer Seas, žiarivú oslavu slobody a úniku cez otvorené more. Po minuloročnej uznávané edícii colar Reef pokračuje sága Davidoff Cool Water skúmaním nových dojmov mora. Nadišiel čas zdvihnúť kotvu a nechať vietor oprieť sa do plachiet pre dosiahnutie tej dokonalej chvíle slobody a beztiaže.

Edícia Cool Water Summer Seas pre ženy je žiarivá jednoznačne ženská kvetinovo ovocná vôňa. Jemná vôňa v sebe snúbi svieži a lákavé akvatických tóny melóna s delikátnou kyticou konvaliniek. Toto neodolateľné spojenectvo sa uzatvára bohatú a zmyselnú cestou koreňa kosatca.

Zloženie vône:
HLAVA: melón
SRDCE: Konvalinka
ZÁKLAD: koreň z kosatca

Edícia Davidoff Cool Water Summer Seas zostáva verná ikonickým Parfumom, ktoré inšpirovali túto exkluzívnu kolekciu. Každý flakón zachováva tvar pôvodného flakónu, od striedme a elegantné architektonické línie Davidoff Cool Water pre mužov po pôvabný tvar kvapky vody Davidoff Cool Water pre ženy.

Farebná schéma je trochu odlišná, pretože jednotlivé priesvitné farby bolo vymenené za vytieňované tóny. Zvýšený jas a žiarivosť evokuje odraz svetla na mori od východu po západ slnka. Každý flakón nesie bielu siluetu plachetnice.

Táto pozvánka na cestovanie sa tiež objavuje na vonkajšej škatuľke, ktorá dáva na obdiv rýchlu a štíhlu loď plaví po krištáľovo čistej morskej hladine. Snový obraz je umiestnený tak, že sa zdá, ako by plachetnica mizla v diaľke ako miznúci predstava.

Davidoff Cool Water Summer Seas Woman toaletná voda Tester 100 ml

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ