sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
Kód: 10526
Kód dod.: 821160
EAN: 85911147
95%
1.43 EUR
28.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviril prináša úľavu vysušenej, svrbiacej pokožke alebo pokožke spálenej slnkom. Obsahuje harmanček, azulen éterický olej z harmančeka a antibakteriálne zložky.
Alpa Sypsi detský olej, 50 ml
ALPA® Sypsi®
Alpa Sypsi detský olej, 50 ml
Kód: 10543
Kód dod.: 00236
EAN: 85911208
100%
1.21 EUR
24.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi jemný olej, ktorý dodáva pokožke chýbajúci tuk a chráni ju pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.94 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.12 EUR
20.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.90 EUR
39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alpa Sypsi detský olej, 50 ml
ALPA® Sypsi®
Alpa Sypsi detský olej, 50 ml
Kód: 10543
Kód dod.: 00236
EAN: 85911208
100%
1.21 EUR
24.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi jemný olej, ktorý dodáva pokožke chýbajúci tuk a chráni ju pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.12 EUR
20.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.90 EUR
39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.94 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
Kód: 10526
Kód dod.: 821160
EAN: 85911147
95%
1.43 EUR
28.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviril prináša úľavu vysušenej, svrbiacej pokožke alebo pokožke spálenej slnkom. Obsahuje harmanček, azulen éterický olej z harmančeka a antibakteriálne zložky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.