Hlavná stránka  >  Diesel Loverdose toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Diesel Loverdose toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Diesel Loverdose toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
76460
EAN:
3605521132734
hmotnosť:
0.280
Výrobca:
Diesel
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálno - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2011
Krásna, ale smrtiacu zbraň zvádzanie. Nový Parfum obsahuje molekuly, ktoré stimulujú hypotalamus, mozgový sexuálne centrum. Vôňa sa tak stáva krásnou, ale smrtiacou zbraňou zvádzanie a môže vznietiť vášeň, ako nikdy predtým.

Zloženie vône:
HLAVA: mandarínka, badián
SRDCE: Gardénie, jazmín, sladkého drievka
ZÁKLAD: Ambra, vanilka, drevina

Silice z mandarínkovej kôry. Výrazný a sladko voňajúce výťažok sa veľmi často používa do kolínskych vôd. Mandarinka je citrusový plod rastliny Citrus reticulata (mandarínka všeobecná). Všetky druhy mandarínok (klementínky, Satsuma) patrí do skupiny jasne oranžových Citrusových plodov s tenkou kôrou, ktorá sa dobre olupuje. Sú bohatým zdrojom Vitamínu C. Nízka hladina tohto vitamínu zvyšuje našu citlivosť voči infekciám.

Gardénie biely kvet s ťažkou a silnou sladkou vôňou. Gardénie bola obľúbenou dekoráciou dievčenských vlasov, ale aj páni sa nimi zdobili. Vkladali si kvety do gombíkových dierok. Aj teraz je veľmi populárny pre svoje nádherne voňavé kvety podobné ružiam. Tieto kvety majú bielu farbu a sú pre pestovateľov niečo ako odmenou za správne pestovanie. Nie je totiž príliš jednoduché prinútiť gardénii, aby pravidelne kvitla.

Jazmín, nežné, biele kvety, z ktorých sa získava jeden z najdôležitejších éterických olejov. Aj to najmenšie množstvo tohto silne voňajúceho oleja dodá jemným vôňam hladkosť a energiu, vlastnosti, ktoré sú pre nich navýsosť významné. Jedna libra jazmínového výťažku stojí - v závislosti na trhu - niekoľko tisíc dolárov. Jazmín sa pestuje vo Francúzsku a existuje ho na 200 druhov, jeho skutočnú kolískou sú Egypt, Alžírsko a Taliansko. Jazmínové kvety sa zbierajú ručne a pred svitaním, inak totiž stratí až 20% svojej vône. K výrobe 2 libier oleja je potrebných 12 000 libier týchto pôvabných belostných kvietkov.

Sladké drievko, korene tejto rastliny patrí k dôležitým prírodným drogám užívaným hojne ako v ľudovom liečiteľstve tak aj v praktickom lekárstve. Sladké drievko bola využívaná už v liečiteľstve starovekého Egypta. V starovekej Indii bola sladkého drievka zvarená v mlieku spoločne s cukrom, koreňom šachor a korením používaná ako afrodiziakum.

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ