Hlavná stránka  >  Dolce & Gabbana Light Blue Beauty of Capri toaletná voda pre mužov 125 ml

Dolce & Gabbana Light Blue Beauty of Capri toaletná voda pre mužov 125 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Dolce & Gabbana Light Blue Beauty of Capri toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód:
97440
EAN:
730870173893
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Dolce & Gabbana
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Citrusová aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016
nová limitovaná edícia na leto 2016

Vôňa Dolce & Gabbana Light Blue pokračujú na svojich letných cestách v Stredomorí a vracajú sa ku kryštálovým modrým vodám ostrova Capri. Od úchvatných skál Faraglioni a morské jaskyne Grotta Azzurra až po námestí Piazzetta a biele vily Anacapri, práve Capri je miestom, kde ikonický príbeh lásky Light Blue začal. Na oslavu ostrova zázrakov a lásky v lete 2016 Dolce & Gabbana uvádza dve nové limitovanej edície - dámsku vôňu a pánsku vôňu.

Bujná príroda a krása ostrova Capri je zachytená aj v pánskej vôni Light Blue Beauty of Capri: od trblietavých skalnatých siluet na pobreží po zalesnenú krajinu nad morom a známe cedrátovej háje rozprestierajúce sa na celom jeho území.

Drevitú aromatickú vôňu otvára lahodne šťavnatý citrusový olej získaný z hrubej kôry Cedrátu. Jeho sviežosť zvýrazňuje horký pomaranč a bergamotový olej najvyššej kvality zo Sicílie, z domova módnych návrhárov.

SRDCE tvorí sladké Neroli získané z kvetov horkého pomarančovníka. Dopĺňa ho morský akord, ktorý evokuje obraz chladivé morskej vody, a zároveň vyvažuje trojicu citrusov vo vrchných tónoch. Dotyk sečuánského korenie evokuje spomienku na slaný morský vzduch vznášajúce sa nad slnkom zaliatu krajinu.

Výrazný podpis vôňu dodáva intenzívnu drevité spojenie cédru a Vetiveru v základe. Náznak Myrhy a pižmové tóny kompletizujú túto hlboko mužnú, vskutku elegantnú vôňu.

Zloženie vône:

Vonkajšie balenie Light Blue Beauty of Capri odráža nádhernú prírodu ostrova prostredníctvom výhľadu na more zachyteného z útesu Mount Solaro.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuCitrusové vůně


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ