Hlavná stránka  >  Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
85737
EAN:
737052884219
hmotnosť:
0.400
Výrobca:
Dolce & Gabbana
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2015
magický dotyk rosy a lístkov Neroli

Je to jas na úsvite.Je to delikátna vôňa práve odtrhnutých bielych kvetov, stále vlhkých od rosy.Je to krehkosť lístkov Neroli, ktoré ich sprevádzajú a posilňujú ich arómu.Je to ozvena smiechu vašej milovanej a ľahká stopa jej vône, ktorá vyvolá spomienku.Je to Dolce Floral Drops, nová vôňa Dolce & Gabbana.

Dolce Floral Drops je svieža a ľahká, a pritom vzácna ako ranná objatí. Domenico Dolce a Stefano Gabbana

Dolce Floral Drops nesie v sebe krásu sviežich, kvetinových tónov.Toaletná voda sa inšpiruje tónmi Parfumované vody Dolce, zachováva jej charakteristické biele kvety aj biely Amarylis v srdci. Dolce Floral Drops kombinuje tieto ingrediencie s vitálnym a sviežim úvodom lístkov Neroli, ktoré obohacujú charakter vône a definujú jej sviežosť od prvého nádychu vône.

zloženie:

Flakón vône Dolce Floral Drops pripomína svojimi krivkami unikátny tvar flakónu Dolce: mohutné sklo, nádherné línie a pevná spodná časť doplnené uzáverom v tvare kvetu s mliečne bielymi lupienkami. Matné sklo v zahmlenom odtieni zelenej farby pripomína povrch oroseného kvetu a vyjadruje svieža delikátnosť vôňa.

Mladú modelku Kate King si tvorcovia značky zvolili opäť, aby stelesnila dušu vôňa Dolce Floral Drops. Pre jej hlboký pohľad a aristokratické črty ju Domenico Dolce a Stefano Gabbana vnímajú ako moderné prevtelenie Angeliky - Claudie Cardinale vo filme Gepard.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ