sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.38 EUR
50.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Kód: 2406816
Kód dod.: 773139
EAN: 5000204414936
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka voňavá Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Kód: 2600281
Kód dod.: 733104
EAN: 5000204105766
 
6.92 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfémovaná sviečka z rastlinného vosku s vôňou santalového dreva a jazmínu. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602922
Kód dod.: 725095
EAN: 5000204395495
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné tyčinky Glade Pure Clean Linen prinášajú do interiéru príjemnú a čistú vôňu čerstvo vypraného prádla.
Glade sviečka vôňa Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vôňa Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
Kód dod.: 773136
EAN: 5000204414844
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje éterické oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade Spiced Apple Jablko a škorica vonná sviečka doba horenia až 30 hodín 70 g
Glade by brise®
Glade Spiced Apple Jablko a škorica vonná sviečka doba horenia až 30 hodín 70 g
Kód: 1709043
Kód dod.: 734034
EAN: 5000204385991
 
3.89 EUR
55.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
6.48 EUR
6.49 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vášho domova kúzelnú zimnú atmosféru.
Glade Winter Berries vonná sviečka v skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná sviečka v skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
10.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná sviečka Glade Winter Berries prináša do vášho domova sviatočnú atmosféru vďaka svojej ovocnej a sladkej vôni.
BALhome vianočný františek, balenie 20 ks
BALhome
BALhome vianočný františek, balenie 20 ks
Kód: 2506240
Kód dod.: 991122
EAN: 8591235093063
 
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si príjemnú vianočnú atmosféru s vianočným františkom. Prírodné drevené uhlie s pryskyřicou z kadidlovníku pravého (Boswellia sacra). Tradičný ručne vyrábaný vianočný výrobok
Solo Citrónová sviečka v skle proti hmyzu 205 g
Solo
Solo Citrónová sviečka v skle proti hmyzu 205 g
Kód: 2602826
Kód dod.: 962771
EAN: 8595711501158
 
3.46 EUR
16.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrónová sviečka v skle je praktický pomocník pre vonkajšie aj vnútorné použitie, ktorý pomáha odpudzovať komáre a ďalší obtiažny hmyz.
Glade sviečka voňavá Warm Apple Pie, 2× 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Warm Apple Pie, 2× 112 g
Kód: 2406817
Kód dod.: 773140
EAN: 5000204415445
 
9.73 EUR
4.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
Kód dod.: 773143
EAN: 5000204363470
 
10.60 EUR
51.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade Aromatherapy svíčka vonná Pure Happiness, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy svíčka vonná Pure Happiness, 170 g
Kód: 2406855
Kód dod.: 725077
EAN: 5000204364651
 
10.81 EUR
10.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná sviečka so zmesou dvoch prémiových esenciálnych olejov z brazílskych pomarančov a sladkých severoafrických kvetov Neroli.
Glade sviečka voňavá Honey & Chocolate, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Honey & Chocolate, 112 g
Kód: 2406848
Kód dod.: 773134
EAN: 5000204356779
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou medu a čokolády. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Bispol vonné tyčinky vanilka, 45 ml
Bispol®
Bispol vonné tyčinky vanilka, 45 ml
Kód: 2505205
Kód dod.: 734168
EAN: 5906927022093
 
2.80 EUR
2.81 EUR
62.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte si príjemnú atmosféru pomocou dekoratívneho osviežovača vzduchu v podobe difuzéra.
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a škorica vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, darčeková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a škorica vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, darčeková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
14.28 EUR
14.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si kúzelnú vianočnú atmosféru s darčekovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Bispol vonná svíčka ve skle pomaranč, 100 g
Bispol®
Bispol vonná svíčka ve skle pomaranč, 100 g
Kód: 2504979
Kód dod.: 962548
EAN: 5906927371634
 
2.80 EUR
2.81 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svietnik vonný v skle s dlhou dobou horenia a príjemnou vôňou pomaranča. Doba horenia až 24 hodín.
Glade sviečka voňavá Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
10.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Relaxing Zen 50 ml
Kód: 2509123
Kód dod.: 725086
EAN: 5000204395464
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Difuzér s tyčinkami zaisťuje príjemnú vôňu až po dobu 5 týždňov a jeho zloženie s prídavkom prírodných esenciálnych olejov zlepšuje náladu každý deň. Jemná kompozícia kombinuje svieže tóny zelene, šťavnatých jabĺk a jemného santalového dreva.
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Romantic Vanilla Blossom vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602923
Kód dod.: 725096
EAN: 5000204395280
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glade Romantic Vanilla Blossom sú vonné tyčinky s hrejivou a jemne sladkou vôňou vanilkových kvetov, ktoré vytvárajú útulnú a relaxačnú atmosféru.
Glade sviečka vôňa Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vôňa Warm Apple Pie, 112 g
Kód: 2406813
Kód dod.: 773136
EAN: 5000204414844
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje éterické oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka voňavá Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Kód: 2600281
Kód dod.: 733104
EAN: 5000204105766
 
6.92 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfémovaná sviečka z rastlinného vosku s vôňou santalového dreva a jazmínu. Obsahuje esenciálne oleje.
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen vonné tyčinky 50 ml
Kód: 2602922
Kód dod.: 725095
EAN: 5000204395495
 
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonné tyčinky Glade Pure Clean Linen prinášajú do interiéru príjemnú a čistú vôňu čerstvo vypraného prádla.
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka vonná Pumpkin Spice Latte, 112 g
Kód: 2406816
Kód dod.: 773139
EAN: 5000204414936
 
6.48 EUR
6.49 EUR
57.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.38 EUR
50.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.