Hlavná stránka  >  kozmetika  >  hygienické potreby  >  Kondómy, lubrikačné gély (sexuálne pomôcky)  >  Kondómy, prezervatívy  >  Erco Erotic Funny Srdcové žartovný prezervatív v kopulce 1 kus
Vyprodáno

Erco Erotic Funny Srdcové žartovný prezervatív v kopulce 1 kus

-8%

Erco Erotic Funny Srdcové žartovný prezervatív v kopulce 1 kus
Naša cena
2.1 EUR s DPH 
Ušetríte 0.19 EUR (8%)
Cena pred slevou
2.29 EUR s DPH
Tento produkt nie je možné samostatne kúpiť.
Početks
Otázka na predajcuSledovať cenu
Aktuálna cena produktu je 2.10 EUR s dph
  Oznámiť, až cena klesne pod    EUR s dph
  Oznámiť každú zmenu ceny
Váš e-mail  
Zaslať dotaz
Meno:
Email:
Telefón:
' '
Opište kód:
Dotaz:
Zdieľaj
Kód:21270
EAN:8594020910033
Výrobca:Erco s.r.o.
Značka:Erco  (web)
Erco
Popis produktu

Kondómy sú vyrobené z prírodného Latexu.Sú hygienicky testované.Každý kondóm bol testovaný dvakrát tlakom proti úniku.
Žartovný kondóm z prírodného Latexu, neslúži ako ochrana proti počatiu a sexuálne prenosnými chorobami.

Popis typov:

EROTIC FUNNY kondómy
Erotické vtipné kondómy sú balené v priehľadných plastových kopule, to robí kondómy dobrý darček pre každú príležitosť.
Tieto kondómy majú špecifické výhody oproti bežným kondómov:

  • Farby a tvary (zvierat, karikatúry, atď.) Sú viac atraktívne.Tieto kondómy sú lepšie pre mladé páry, pretože páry sú menej plachá a viac pravdepodobný, že ich používať ako ochranu proti prenosným chorobám.sfarbený koniec kondómu chráni proti úniku.
  • Silnejšie strany sú účinnejšie pre mužov erekciu a tvarované konce sú citlivejšie a vzrušujúce pre ženy.
  • Naše silnejšie strany sú lepšia ochrana pre homosexuálov.
  • Funny kondómy môžu byť tiež kladený na vibrátory

Špeciálna Kondómy, Hudobné Kondómy a blikajúce Kondómy sú jedinečné na celom svete.

ŠPECIÁLNE kondómy
Špeciálne modely sú vo väčších veľkostiach a sú vhodné pre väčšie penis.

HUDOBNÁ kondómy
Hudobné Kondómy majú hudobné modul vo vnútri.Reagujú na tlak.Jednou z výhod z týchto kondómov je robia penis dlhšia.

BLIKAJÚCA kondómy
Blikajúce Kondómy majú Light modul vo vnútri.Reagujú na tlak.Jednou z výhod z týchto kondómov je robia penis dlhšia.

Zvýšenej citlivosti kondómy:
Naviac citlivé modely sú vhodné pre S / M pohlavia.

ROSETEX kondómy
Tieto Rosetex kondómy sú vyrábané v Južnej Kórei.Sú vyrobené z prírodného Kaučuku v najlepšej kvalite.Všetky z nich sú mazané a electronicly testované.Tie sú balené v displejoch o 48 kusov.Každé balenie kondóm obsahuje 3 kusy.

Kondóm alebo tiež prezervatív (Slangovo šprcka i šprcGuma) je ochranný prostriedok, ktorý zakrýva mužov penis počas sexuálneho styku. Jeho účelom je zabrániť počatiu a prenosu sexuálne prenosných chorôb. Kondómy sa tiež nazývajú profylaktika, ochranné prostriedky alebo hovorovo aj Guma. V súčasnej dobe sa prevažne vyrába z Latexu.

Pôvod slova kondóm (anglicky "condom") je zvyčajne uvádzaný do súvislosti s doktorom menom Condom alebo Quondam, ktorý bol v rokoch 1660 - 1685 osobným lekárom anglického kráľa Karola II. Dr. Condom odporúčal používať k ochrane črevo barana. Predpokladá sa, že kráľ mal aspoň 14 nelegitímnych detí, takže najskôr tieto kondómy neboli príliš efektívne alebo je kráľ nepoužíval systematicky. 

Len certifikované kondómy.
V dnešnej dobe by sa už nemalo stávať, že na pultoch leží necertifikované výrobky. Každopádne si skontrolujte, či je na krabičke európska značka zhody s normou CE. Tiež by ste tam mali nájsť adresu výrobcu a pokiaľ nemá sídlo v EÚ aj splnomocnenca pre EÚ.

Kto maže, ten ide.
Výber typu kondómu je už zložitejšie, pretože existuje veľké množstvo rôznych kombinácií vôní, tvarov, zdrsnenie ,...
ZÁKLADná otázka však znie: "Suché alebo vlhké?"Tu by som sa držal starého dobrého porekadla" Kto maže, ten ide ". Naviac sa suché kondómy dosť zle zháňa, pretože tuzemská výroba skončila. Kondómy bez lubrikantu sa používajú len na orálny sex alebo ak preferujete špeciálny lubrikačný gél. Vhodné sú tiež na tréning nasadzovanie na trenažéri (v budúcnosti aj v školách?).
Kondómy sa spermicídnym lubrikantom (olejčekom) vedľa mechanické bariéry stavia spermiám ešte bariéru chemickú. Proste je ničí.

To je ale síla!
Čo sa týka hrúbky steny kondómov, slabšie by mali byť príjemnejšie, ale musí byť dostatočne kvalitné a otázkou je, či to vôbec spoznáte. Existujú ešte extra silné kondómy, ktoré sú určené najmä pre análny styk. To svoj význam určite má.

Ako je krásny, ako je klenutý!
V poslednej dobe sa objavujú na trhu rôzne tvary kondómov, ale moc veľkú dôležitosť tomu neprikladajte. Vzhľadom k pružnosti stien sadnú všetky (teda pokiaľ dobre zvolíte veľkosť!). Navyše každá špecialita je väčšinou vykúpená špeciálny cenou.
Ani rôzne zdrsnenie nie sú toľko podstatná. Väčšina partneriek si ani nevšimne, že partner je drsnejšia chlap než minule. Je to dané tým, že veľkosť výstupkov je obmedzená silou steny a tá nie je nijak veľká.

Sex jej nejde pod nos?
Pre lepší estetický zážitok odporúčame kondómy Parfumované. Ale pozor! Máloktorá vôňa na kondómu naozaj vonia! Osvedčená je vôňa Jahody, broskyne a banánu. Mäta má tiež výraznú arómu, ale niekomu môže vadiť "vietor" v / na pohlavnom orgáne.

Nebuďte rasisti!
Farba je vzhľadom ku zlým svetelným podmienkam v spálňach asi najmenej dôležitý faktor. S výnimkou fosforeskujúceho kondómu - s ním môže muž doslova žiariť. A už je k dostaniu aj na našom trhu!. Poznámka pre menej obdarené mužov - čierna zoštíhľuje.

Šprintéri vs. maratóncov.
Aj na našom trhu sa začínajú objavovať kondómy, ktorých lubrikant obsahuje znecitlivujúce látku (zvyčajne Benzokaín). Výsledkom je oddialenie orgazmu (vhodné pre začiatočníkov-šprintérov). Opačný účinok majú látky spôsobujúce väčšie prekrvenie sliznice.

Je to pravda odveká...
že šaty robia človeka, ale aj z obalu kondómov sa dá niečo vyčítať. Ak je na krabičke fotka nevalnej kvality pravdepodobne stiahnuté z netu, je takmer isté, že výrobca podobne pristupuje aj ku kvalite samotného kondómu. Takže ruky preč od neho. Na druhú stranu celofánový obal škatuľky najlepšie s prúžkom pre ľahšie otváranie dáva záruku (teda ak je neporušený!), Že ste prvý, kto sa do krabičky pozrie, čo nie je na zahodenie. No a keď už ste vnútri (zatiaľ hovoríme o krabičke), skontrolujte, či je na fólii kondómu natlačená expiračná doba a samozrejme či už to nie je historické dátum (ten istý údaj by mal byť i na krabičke).

Otváracia doba.
Poslednou vecou, ktorá však môže pripraviť horúce chvíľky, je fólia, v ktorej je kondóm uzavretý. Ideálne je, ak má vrúbky po celej strane. Akceptovať sa dá aj "narezanie" aspoň v dvoch miestach, ale v tme nič moc. Úplne rovné okraje spoľahlivo zabezpečí, že 90% milostnej predohry padne na boj s fóliou a porušená zubná sklovina tiež na vášni nepridá.. Riešením je nákup kondómov v nádobkách, ktoré sa ľahko otvárajú a navyše je v nich kondóm umiestnený vždy tak, že ho jednoducho uchopíte za rezervoár a môžete nasadzovať. Vo fólii musíte skúmať, akú stranou ho uchopiť, aby šiel vyrolovať. Do vaničiek sa bohužiaľ balí prevažne neLatexové kondómy. 

nasadzovanie kondómu
Ako postupovať pri výbere kondómu si môžete prečítať v rubrike Ako nakupovať, takže teraz môžeme pristúpiť k samotnému nasadzovanie kondómu. Na rozcvičenie si dáme malú Srandičky a môžeme ísť na to. Radšej začneme pekne od začiatku aneb

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku
Hoci si niektorí možno budú ťukať na čelo, verte, že vyššie uvedená múdrosť platí v tomto prípade stopercentne, dokonca aj keď sa obliekania zhostí partnerka. A ak ste začiatočník, stúpa platnosť na 150% (ospravedlňujem sa matematikom, ale preháňania je obvyklá metóda ľudových rozprávačov). Nie je totiž nič antierotičtějšího než ulomené nechty a porušená zubná sklovina, o nechcenom počatie nehovoriac. Skúste si teda cvične fóliu a vytiahnuť kondóm, aby ste vylúčil akékoľvek nemilé prekvapenie a ak budete s nami pokračovať v nácviku i ďalej, len dobre.

Kam s ním?
Tentoraz nemáme na mysli slamník (alebo s čím to mal klasik problémy), ale spermie. Vo vypasovanom kondómu predsa nie je voľné miesto (a ak áno, vyberte menšiu veľkosť)! Našťastie s tým výrobcami počítajú a robia na konci kondómu tzv. rezervoir (to je ten zúžený výstupok na špičke prezervatívu). Aby však dobre plnil svoje poslanie, treba z neho pred nasadením vytlačiť vzduch. To sa najlepšie realizuje tak, že kondóm uchopíte práve za rezervoir (viď. obr. 1). Hlavne si dajte pozor, aby ste ho chytili zo správnej strany, aby šiel rolovať (rezervoir musí vystupovať zvnútra zrolovaného kondómu)! Tento problém neriešite, ak používate kondómy balené vo "vaničke" (Sága, LOVE GAME ,...). Tam je to jasné. U kondómov v klasickej fólii musíte vyskúšať.

Až ku koreňom!
Ďalšou dôležitou zásadou pri nasadzovaní kondómu je vyrolovať ho až ku koreňu penisu. Minimaluzujete tým riziko skĺznutia ochrany pri styku, čo je vec vskutku nemilá.

Žiadne nadčasy!
Inými slovami: ustúpte skôr, než ustúpi erekcie. Z pozvädlého penisu totiž skĺzne kondóm jedna báseň a tie následky...

Zákaznícke recenzia
Neboli nájdené žiadne recenzie.
Diskusia k produktu
Diskusia k: Erco Erotic Funny Srdcové žartovný prezervatív v kopulce 1 kus

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok

Popis produktu
Zákaznícke recenzia

Kondómy sú vyrobené z prírodného Latexu.Sú hygienicky testované.Každý kondóm bol testovaný dvakrát tlakom proti úniku.
Žartovný kondóm z prírodného Latexu, neslúži ako ochrana proti počatiu a sexuálne prenosnými chorobami.

Popis typov:

EROTIC FUNNY kondómy
Erotické vtipné kondómy sú balené v priehľadných plastových kopule, to robí kondómy dobrý darček pre každú príležitosť.
Tieto kondómy majú špecifické výhody oproti bežným kondómov:

  • Farby a tvary (zvierat, karikatúry, atď.) Sú viac atraktívne.Tieto kondómy sú lepšie pre mladé páry, pretože páry sú menej plachá a viac pravdepodobný, že ich používať ako ochranu proti prenosným chorobám.sfarbený koniec kondómu chráni proti úniku.
  • Silnejšie strany sú účinnejšie pre mužov erekciu a tvarované konce sú citlivejšie a vzrušujúce pre ženy.
  • Naše silnejšie strany sú lepšia ochrana pre homosexuálov.
  • Funny kondómy môžu byť tiež kladený na vibrátory

Špeciálna Kondómy, Hudobné Kondómy a blikajúce Kondómy sú jedinečné na celom svete.

ŠPECIÁLNE kondómy
Špeciálne modely sú vo väčších veľkostiach a sú vhodné pre väčšie penis.

HUDOBNÁ kondómy
Hudobné Kondómy majú hudobné modul vo vnútri.Reagujú na tlak.Jednou z výhod z týchto kondómov je robia penis dlhšia.

BLIKAJÚCA kondómy
Blikajúce Kondómy majú Light modul vo vnútri.Reagujú na tlak.Jednou z výhod z týchto kondómov je robia penis dlhšia.

Zvýšenej citlivosti kondómy:
Naviac citlivé modely sú vhodné pre S / M pohlavia.

ROSETEX kondómy
Tieto Rosetex kondómy sú vyrábané v Južnej Kórei.Sú vyrobené z prírodného Kaučuku v najlepšej kvalite.Všetky z nich sú mazané a electronicly testované.Tie sú balené v displejoch o 48 kusov.Každé balenie kondóm obsahuje 3 kusy.

Kondóm alebo tiež prezervatív (Slangovo šprcka i šprcGuma) je ochranný prostriedok, ktorý zakrýva mužov penis počas sexuálneho styku. Jeho účelom je zabrániť počatiu a prenosu sexuálne prenosných chorôb. Kondómy sa tiež nazývajú profylaktika, ochranné prostriedky alebo hovorovo aj Guma. V súčasnej dobe sa prevažne vyrába z Latexu.

Pôvod slova kondóm (anglicky "condom") je zvyčajne uvádzaný do súvislosti s doktorom menom Condom alebo Quondam, ktorý bol v rokoch 1660 - 1685 osobným lekárom anglického kráľa Karola II. Dr. Condom odporúčal používať k ochrane črevo barana. Predpokladá sa, že kráľ mal aspoň 14 nelegitímnych detí, takže najskôr tieto kondómy neboli príliš efektívne alebo je kráľ nepoužíval systematicky. 

Len certifikované kondómy.
V dnešnej dobe by sa už nemalo stávať, že na pultoch leží necertifikované výrobky. Každopádne si skontrolujte, či je na krabičke európska značka zhody s normou CE. Tiež by ste tam mali nájsť adresu výrobcu a pokiaľ nemá sídlo v EÚ aj splnomocnenca pre EÚ.

Kto maže, ten ide.
Výber typu kondómu je už zložitejšie, pretože existuje veľké množstvo rôznych kombinácií vôní, tvarov, zdrsnenie ,...
ZÁKLADná otázka však znie: "Suché alebo vlhké?"Tu by som sa držal starého dobrého porekadla" Kto maže, ten ide ". Naviac sa suché kondómy dosť zle zháňa, pretože tuzemská výroba skončila. Kondómy bez lubrikantu sa používajú len na orálny sex alebo ak preferujete špeciálny lubrikačný gél. Vhodné sú tiež na tréning nasadzovanie na trenažéri (v budúcnosti aj v školách?).
Kondómy sa spermicídnym lubrikantom (olejčekom) vedľa mechanické bariéry stavia spermiám ešte bariéru chemickú. Proste je ničí.

To je ale síla!
Čo sa týka hrúbky steny kondómov, slabšie by mali byť príjemnejšie, ale musí byť dostatočne kvalitné a otázkou je, či to vôbec spoznáte. Existujú ešte extra silné kondómy, ktoré sú určené najmä pre análny styk. To svoj význam určite má.

Ako je krásny, ako je klenutý!
V poslednej dobe sa objavujú na trhu rôzne tvary kondómov, ale moc veľkú dôležitosť tomu neprikladajte. Vzhľadom k pružnosti stien sadnú všetky (teda pokiaľ dobre zvolíte veľkosť!). Navyše každá špecialita je väčšinou vykúpená špeciálny cenou.
Ani rôzne zdrsnenie nie sú toľko podstatná. Väčšina partneriek si ani nevšimne, že partner je drsnejšia chlap než minule. Je to dané tým, že veľkosť výstupkov je obmedzená silou steny a tá nie je nijak veľká.

Sex jej nejde pod nos?
Pre lepší estetický zážitok odporúčame kondómy Parfumované. Ale pozor! Máloktorá vôňa na kondómu naozaj vonia! Osvedčená je vôňa Jahody, broskyne a banánu. Mäta má tiež výraznú arómu, ale niekomu môže vadiť "vietor" v / na pohlavnom orgáne.

Nebuďte rasisti!
Farba je vzhľadom ku zlým svetelným podmienkam v spálňach asi najmenej dôležitý faktor. S výnimkou fosforeskujúceho kondómu - s ním môže muž doslova žiariť. A už je k dostaniu aj na našom trhu!. Poznámka pre menej obdarené mužov - čierna zoštíhľuje.

Šprintéri vs. maratóncov.
Aj na našom trhu sa začínajú objavovať kondómy, ktorých lubrikant obsahuje znecitlivujúce látku (zvyčajne Benzokaín). Výsledkom je oddialenie orgazmu (vhodné pre začiatočníkov-šprintérov). Opačný účinok majú látky spôsobujúce väčšie prekrvenie sliznice.

Je to pravda odveká...
že šaty robia človeka, ale aj z obalu kondómov sa dá niečo vyčítať. Ak je na krabičke fotka nevalnej kvality pravdepodobne stiahnuté z netu, je takmer isté, že výrobca podobne pristupuje aj ku kvalite samotného kondómu. Takže ruky preč od neho. Na druhú stranu celofánový obal škatuľky najlepšie s prúžkom pre ľahšie otváranie dáva záruku (teda ak je neporušený!), Že ste prvý, kto sa do krabičky pozrie, čo nie je na zahodenie. No a keď už ste vnútri (zatiaľ hovoríme o krabičke), skontrolujte, či je na fólii kondómu natlačená expiračná doba a samozrejme či už to nie je historické dátum (ten istý údaj by mal byť i na krabičke).

Otváracia doba.
Poslednou vecou, ktorá však môže pripraviť horúce chvíľky, je fólia, v ktorej je kondóm uzavretý. Ideálne je, ak má vrúbky po celej strane. Akceptovať sa dá aj "narezanie" aspoň v dvoch miestach, ale v tme nič moc. Úplne rovné okraje spoľahlivo zabezpečí, že 90% milostnej predohry padne na boj s fóliou a porušená zubná sklovina tiež na vášni nepridá.. Riešením je nákup kondómov v nádobkách, ktoré sa ľahko otvárajú a navyše je v nich kondóm umiestnený vždy tak, že ho jednoducho uchopíte za rezervoár a môžete nasadzovať. Vo fólii musíte skúmať, akú stranou ho uchopiť, aby šiel vyrolovať. Do vaničiek sa bohužiaľ balí prevažne neLatexové kondómy. 

nasadzovanie kondómu
Ako postupovať pri výbere kondómu si môžete prečítať v rubrike Ako nakupovať, takže teraz môžeme pristúpiť k samotnému nasadzovanie kondómu. Na rozcvičenie si dáme malú Srandičky a môžeme ísť na to. Radšej začneme pekne od začiatku aneb

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku
Hoci si niektorí možno budú ťukať na čelo, verte, že vyššie uvedená múdrosť platí v tomto prípade stopercentne, dokonca aj keď sa obliekania zhostí partnerka. A ak ste začiatočník, stúpa platnosť na 150% (ospravedlňujem sa matematikom, ale preháňania je obvyklá metóda ľudových rozprávačov). Nie je totiž nič antierotičtějšího než ulomené nechty a porušená zubná sklovina, o nechcenom počatie nehovoriac. Skúste si teda cvične fóliu a vytiahnuť kondóm, aby ste vylúčil akékoľvek nemilé prekvapenie a ak budete s nami pokračovať v nácviku i ďalej, len dobre.

Kam s ním?
Tentoraz nemáme na mysli slamník (alebo s čím to mal klasik problémy), ale spermie. Vo vypasovanom kondómu predsa nie je voľné miesto (a ak áno, vyberte menšiu veľkosť)! Našťastie s tým výrobcami počítajú a robia na konci kondómu tzv. rezervoir (to je ten zúžený výstupok na špičke prezervatívu). Aby však dobre plnil svoje poslanie, treba z neho pred nasadením vytlačiť vzduch. To sa najlepšie realizuje tak, že kondóm uchopíte práve za rezervoir (viď. obr. 1). Hlavne si dajte pozor, aby ste ho chytili zo správnej strany, aby šiel rolovať (rezervoir musí vystupovať zvnútra zrolovaného kondómu)! Tento problém neriešite, ak používate kondómy balené vo "vaničke" (Sága, LOVE GAME ,...). Tam je to jasné. U kondómov v klasickej fólii musíte vyskúšať.

Až ku koreňom!
Ďalšou dôležitou zásadou pri nasadzovaní kondómu je vyrolovať ho až ku koreňu penisu. Minimaluzujete tým riziko skĺznutia ochrany pri styku, čo je vec vskutku nemilá.

Žiadne nadčasy!
Inými slovami: ustúpte skôr, než ustúpi erekcie. Z pozvädlého penisu totiž skĺzne kondóm jedna báseň a tie následky...

Neboli nájdené žiadne recenzie.


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ