Hlavná stránka  >  Escada Agua del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml

Escada Agua del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml

Dočasne nedostupné
Escada Agua del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
95577
EAN:
730870128480
hmotnosť:
0.400
Výrobca:
Escada
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinnově-ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2016

Pocit horúceho slnka na pokožke je pozvánkou k relaxu a oddávanie sa radostiam sveta okolo vás - spevu vtákov, blyskáč odrazom svetla a pestrofarebným kvetom v rozkvete. Nová vôňa Escada Agua del Sol vám pripomenie tie pocity letné blaženosti - je voňavú vstupenkou, ktorá vás v spomienkach vráti do radostných okamihov na slnku.

Escada Agua del Sol je už 24. prevedením úspešnej limitovanej edície letných vôní, ktoré sa v priebehu rokov stali obľúbenými zberateľskými predmetmi, ktoré nedočkavo každoročne očakávajú ich milovníčky. Vôňa verne zachytávajú atmosféru letnej sezóny, čo letnom limitky Escada pridáva na popularite už od roku 1993. Sú stelesnením zábavy a šťastie, ktoré prenášajú aj na svojej nositeľky.

Hrejivá energická vôňa s tónmi ovocné granity je vo vôni Escada Agua del Sol pozvaním vychutnať si životné pôžitky pod slnkom. Vôňa vábi ovocnými vrchnými tónmi lahodne chrumkavé nashi Hrušky a ľadového malinového Sorbetu, vyzdobeného kúsky talianskych Citrusových plodov a dotyky energiu dodávajúceho ružového korenia.

Návykovosť vôňa posilňujú zlatisté, zamatové tóny marhuľového nektáru v srdci vyváženej delikátnymi lupienky ruží doplňujúcimi lahodný ovocný kokteil o štýlovú ženskosť. Hrejivá zmyselnosť pramení v základe zostavenom z príjemnej zmesi fazuliek Tonky, santalu a pižmového krému. V kombinácii s marhuľovým nektárom tento akord evokuje dojem slnkom pobozkané pokožky.

Energia a teplo sálajúce z vône Escada Agua del Sol sú vyjadrené tiež v dizajne a ilustráciách novej limitovanej edície. Tento rok sa flakón klasického tvaru predvádza v priehľadnej slnečnej žltej a dokonale morské modrej kombinácii s pestrým motívom inšpirovaný rôznorodosťou flóry a fauny pozdĺž medzinárodného pobrežia.

Nádherne živé vonkajšie balenie navrhla svetoznáma módna ilustrátorka Anja Kroencke, ktorá čerpala inšpiráciu priamo z vône az myšlienok na letnú únik, aké vôňa navodzuje. Balenie je odrazom konceptu užívanie radostí života pod slnkom. Znázorňuje ho obraz dievčaťa, ktoré nasáva slnečné lúče a užíva si krásu prostredia - žiarivých tropických kvetov a tmavomodrého mora.

Zloženie vône:
HLAVA: Bergamot, nashi, malinový sorbet, mandarínka
SRDCE: ruža, marhuľový nektár
ZÁKLAD: fazuľa Tonka, santalové drevo

Escada Agua del Sol toaletná voda Tester pre ženy 100 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ