Hlavná stránka  >  Escada Turquoise Summer toaletná voda pre ženy 100 ml

Escada Turquoise Summer toaletná voda pre ženy 100 ml

Dočasne nedostupné
Escada Turquoise Summer toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
86804
EAN:
737052846361
hmotnosť:
0.350
Výrobca:
Escada
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Ovocno - kvetinová vôňa z limitovanej edície uvedená na trh v roku 2015

K letu patrí sloboda. Vietor vo vlasoch, hrejivé lúče na pokožke a ohromný pocit, keď uniknete z každodennosti - hoci len na okamih.
Escada Turquoise Summer, limitovaná letná edícia pre rok 2015, evokuje pocity bezstarostné uvoľnenosti a úniku na miesto, kde vo vašich predstavách nič nie je nemožné. Intenzívna ovocná, výrazná a hravá letná vôňa je poskladaná z akordov jahôd, malín a čiernych ríbezlí, doplnených zmyselnejšom a krémovějšími tónmi Vanilky a santalu.

Escada Turquoise Summer vás nabáda k tomu, aby ste objavovali nepoznané a umožnili svojej duši vzlietnuť.
Trend uvádzanie letných limitovaných edícií odštartovala značka Escada v roku 1993. Turquoise Summer je 23. letné limitky Escada, pričom skutočne zachytáva atmosféru leta, čím sa preslávili všetky letné edície značky.

Escada Turquoise Summer je hravým ovocným sorbetom lesných plodov - je vôňou, ktorá otvára svetu leto.
Lahodný ovocný pocit vytvorený tuti-fruti tóny zintenzívňuje veselý koktail lesných plodov - jahôd zmiešaných so šťavnatými Malinami a kyslastá čiernymi ríbezľami. Ich kombinácia nabáda k tomu, aby sa vám spomienka na osviežujúci ľadový sorbet uchovala v pamäti. Lesné plody v srdci vône ustupujú broskyňovej dužine, ktorú perfektne dopĺňa svieža kvetinová vôňa fialiek a kvetov pomarančovníka. Intenzívna ovocný charakter vône vyvažujú zmyselné tóny základu uvoľňujúce zmesou krémovej Vanilky a hladkého santalu.

Vonkajším balením aj flakónom evokuje Escada Turquoise Summer slobodu leta tak, ako žiadna iná vôňa. Jedným z dôvodov, prečo milovníčky Escada vždy netrpezlivo očakávajú ďalšie letné limitky, je výnimočný dizajn ikonického flakónu a vonkajšieho obalu, na ktorom vystupuje dievča Escada - vždy v unikátnom zobrazení inšpirovanom konkrétne vôní. V prípade vône Turquoise Summer je flakón klasického tvaru odetý do delikátna, priesvitné tyrkysovej farby s motívom motýľa Vyletujúce zvnútra as hravým príveskom motýľa okolo hrdla flakónu.

Vonkajšie balenie je nádherným stelesnením konceptu letného úniku prostredníctvom dômyselných obrazov kvetín a motýľa v príznačných farbách Escada. Módna ilustrátorka a dizajnérka Sarah Arnett sa pri návrhu dizajnu balení tento rok inšpirovala samotným dedičstvom značky, žiarivú ovocnou vôňou Turquoise Summer a spomienkami na letnú únik od každodennosti. Na balenie sa objavuje pre značku príznačná ružová s tyrkysovou, čo pôsobí príťažlivo dievčenské, a spolu s pestrými motívmi navodzuje pocit uvoľnené duše. Na balenie pozorujeme mladú ženu s motýľom vo vlasoch obklopenú kvetinami. Stelesňuje mladistvú ženskosť, dostatočne uvoľnenú na to, aby mohla vzlietnuť do sveta. Pohľad do strany vyvoláva otázku, kam sa jej duša vyberie za ďalším dobrodružstvom.

Zloženie vône:
HLAVA: Jahody, tutti frutti, malina, čierne ríbezle
SRDCE: Fialka, broskyňa, pomarančový kvet
ZÁKLAD: santalové drevo, vanilka, pižmo

Escada Turquoise Summer EdT 100 ml Tester dámska toaletná voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ