Hlavná stránka  >  Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
79851
EAN:
3605521940292
hmotnosť:
0.012
Výrobca:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Iskrivá vôňa uvedená na trh v roku 2014

vôňa inšpirovaná samotným srdcom prírody

Giorgio Armani uvádza novú iskrivú vôňu Acqua di Gioia Eau de Parfum, ktorá je inšpirovaná samotným srdcom prírody.Voda, vzduch, slnko. Zdroje nekonečného mladosti a šťastie. Transformácia dokonalej harmónie pôvodnej vône, skrz zmyselnú cestu smerom ku svetlu. Acqua di Gioia Eau de Parfum znamená príliv číre energie. Stelesňuje sýtu a zmyselnú ženu, ktorá čerpá sily z hlbín prírody. Zdobia ju pokojná krása, napriek tomu ožíva radosťou a možnosťami voľby. Predzvesťou jej znovuzrodenie je blížiaci sa jar, ktorá jej dopĺňa sily. Žije v dokonalom súlade, zvádza ju sviežosť vzduchu, pohladenie živých lúčov svetla aj ľúbezná radosť tryskajúce z rastlín v plnom kvete.Všetko je nové, rozžiarené.

Acqua di Gioia je esencia radosti. Je oslavou ženy a prírody vo fascinujúcom úniku cez rozľahlú krajinu až k nekonečnému moru. Harmónia zmyselných emócií odhalená v prekvapivých odleskoch charakteristického akordu vodného jazmínu.

Zelenšie a jemnejšie Acqua di Gioia Eau de Parfum pripomína nové začiatky. Pocit sviežosti je ešte umocnený pivoňkovým tónom. Pivoňka je typicky jarné rastlinou. Počas niekoľkých krátkych týždňov sa honosí krásnym kvetenstvom, ktoré sa vyníma hrdými nežnými okvetnými plátky a šíri do okolia nezameniteľnú vôňu. Jej krása je krehká a napriek tomu očarujúce aj neskonale ženská.

Vrchné tóny iskrí pikantnými tónmi citróna Primofiore, púčiky čiernych ríbezlí, ktoré sa objavujú skoro z jari, čistú krehkú arómu Hrušky a akordom fialkového lístka. Svieža, ladné a žiarivé SRDCE je tvorené dvojicou jemných protikladov. Hebké pohladenie okvetných lístkov pivonky obklopuje čistotu dvoch jazmínov: Krištáľovo čistého vodného jazmínu a Absolue zo zmyselného arabského jazmínu. Táto kompozícia navodzuje dojem krehké a jemné priesvitnosti.Vôňa odkrýva svoje tajomstvá vrstvu za vrstvou. Prechádza do dlhotrvajúceho zemitého základu cédrového dreva a lahodného Kašmeranu. Základ je ľahko dosladený štipkou trstinového Cukru, ktorý zmesi pridáva návykový šarm.

Zloženie vône:
HLAVA: citrón, čierne ríbezle, Hruška, lístky Fialky
SRDCE: pivonka, jazmín
ZÁKLAD: céder, Cashmeran, trstinový cukor

Fľaštička Acqua di Gioia Eau de Parfum odkazuje k neustále sa meniace prírode: Pôsobenie piesku na črep skla, ktoré je na dne mora vyhladené do podoby priesvitného obliaka. Ten potom čírou náhodou vyvrhnú Vlny na slnkom zaliatu pláž. Jeho prírodné ženské línie odrážajú a lámu slnečné lúče, matný povrch sa doslova chveje vnútorným svetlom. Len drobná kvapôčka vody sa blyští v jeho ľadovo zelených hlbinách. Zelených a nežných ako prvé jarné lístky.

V kampani Acqua di Gioia Eau de Parfum opäť vystupuje Emily DiDonatoovou. Slávna modelka tentoraz predstavuje ženu, ktorej mladosť a radosť sa znovu prebúdza spolu so silami prírody. Tvorí jeden celok so svojím okolím a doslova žiari nevinnosťou, sebadôverou a zmyselnosťou. Je opäť plná energie. Je v plnom kvete.

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialky

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ