Hlavná stránka  >  Giorgio Armani Code Men toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Giorgio Armani Code Men toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Giorgio Armani Code Men toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Kód:
98519
EAN:
00098519
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Korenené - ORIENTÁLNÍ uvedená na trh v roku 2004
zmyselná, elegantná, magická príťažlivosť; zástupy žien, budú touto vôňou fascinované

Pre mužov: s mužnou a príťažlivou osobností

Armaniho vôbec prvá orientálne ladená pánska vôňa - elegantná, svieža, korenistá. Inšpiráciu tvaru flakónu nemuseli autori dlho hľadať-poslúžili saténové výložky na Armaniho smokingu.

Zloženie vône:
HLAVA: aníz, mandarínka, cédrové drevo
SRDCE: olivový kvet, ruže
ZÁKLAD: gaiské drevo, semená Tonky

Bedrovník aníz (Pimpinella anisum) je jednoročná rastlina z čeľade miříkovité (Apiaceae) pochádzajúce zo Stredomoria a Malej Ázie. Vyrábajú sa z neho likéry, je súčasťou liečivých čajov pri nadúvaní a odstraňuje z pokrmov nepríjemné pachy a aromatizuje je.

Silice z mandarínkovej kôry. Výrazný a sladko voňajúce výťažok sa veľmi často používa do kolínskych vôd. Mandarinka je citrusový plod rastliny Citrus reticulata (mandarínka všeobecná). Všetky druhy mandarínok (klementínky, Satsuma) patrí do skupiny jasne oranžových Citrusových plodov s tenkou kôrou, ktorá sa dobre olupuje. Sú bohatým zdrojom Vitamínu C. Nízka hladina tohto vitamínu zvyšuje našu citlivosť voči infekciám.

Céder (Cedrus) je ihličnatý strom s korunou kónického tvaru patriaci do čeľade borovicovitých (Pinaceae). Je príbuzný s jedľou, čo sa hlavne prejavuje stavbou šišky. Pôvodom pochádza z Himalájí a z oblasti Stredozemného mora. Rastlina dosahuje výšku 20 až 40 ma je neopadavá. Je v štátnom znaku Libanone.

Oliva európska (Olea europaea) pochádza z Ázie, avšak dnes sa s ním bežne stretávame vo stredozemných oblastiach Európy. Má nápadne vrásčitú kôru a množstvo drobných zelených plodov. Olivovník je stále zelený strom s tuhými špicatými listami. Pretože je veľmi odolný, je tiež nazývaný?večným stromom?. Bohatú úrodu prináša až asi okolo dvadsiateho roku svojho veku a plodia ďalších 150 ale aj viac rokov. Najstaršie stromy sú až niekoľko tisíc rokov

Ruže (Rosa) je rod kríkovitých rastlín s viac ako 100 druhmi, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severnej pologule a predovšetkým z mierneho pásma. Sú to väčšinou kríky alebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dĺžky 2-5 metrov, zriedka však až 20 metrov. Ruža sa veľmi často a vo veľkom počte pestujú, najmä ako okrasné rastliny.

Vôňa Giorgio Armani Code obdržala cenu FiFi v roku 2006

Každoročne sú udeľované najlepším Parfumom roka ceny FiFi. Sú vyjadrením najvyššej medzinárodnej kvality. Tieto ceny udeľuje The Fragrance Foundation, spoločnosť založená v roku 1949 vďaka spoločnostiam Elizabeth Arden, Coty, Guerlain, Helena Rubenstein, Chanel a Parfums Weil. The Fragrance Foundation je medzinárodne uznávanou zárukou najvyššej kvality v oblasti Parfumérie. Ceny FiFi sú vo svete Parfumov obdobou slávnych Oskarov v oblasti filmu.

parametre
VýrobcaLoreal Group
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ