Hlavná stránka  >  Giorgio Armani Code toaletná voda 50 ml + sprchový gél 50 ml + balzam 50 ml darčeková sada

Giorgio Armani Code toaletná voda 50 ml + sprchový gél 50 ml + balzam 50 ml darčeková sada

Dočasne nedostupné
Giorgio Armani Code toaletná voda 50 ml + sprchový gél 50 ml + balzam 50 ml darčeková sada
Kód:
58178
EAN:
3605521079862
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
KOŘENĚNÁ - ORIENTÁLNÍ uvedena na trh v roce 2004 zmyselná, elegantný, magická ťarcha; zástupy žen, budú touto vôňou fascinovány
pre muža: s mužnú a přitažlivou osobností Armaniho nijako prvý orientálne ladená pánská vôňa - elegantný, svieži, korenená. Inšpiráciu válcovitého tvaru flakónu nemuseli autori dlho hľadať- posloužily saténové výložky na Armániho smokingu.
Zloženie vôňa: HLAVA: aníz, Mandarinka, cédrové drevo SRDCE: olivový kvet, ruža ZÁKLAD: gaiské drevo, semená Tonky

bedrovník aníz (Pimpinella anisum) je jednoročná rastlina z čeľadi miříkovité (Apiaceae) pochádzajúci zo Středozemí a Malé Asie. Vyrábějí sa z nej likéry, je súčastí liečivých čajů pri nadúvanie a odstraňuje z pokrmů nepríjemné pachy a aromatizuje je.

Silica z mandarinkové kůry. Vyrazný a sladkasto voňajúci výtažok sa velice často používa do kolínských vod. Mandarinka je citrusový plod rastliny Citrus reticulata (Mandarinka obecná). Všetky druhy Mandarinek (klementinky, sacumy) patrí do skupiny jasne oranžových Citrusových plodů s tenkou kôrou, ktorá sa dobre olupuje. Sú bohatým zdrojom vitaminu c. Nízka hladina tohto vitaminu zvyšuje našu citlivosť vôči infekciám.

Céder (Cedrus) je ihličnatý strom s korunou kónického tvaru patriaci do čeľadi borovicovitých (Pinaceae). Je príbuzný s jedlina, což sa hlavne prejavuje stavbou šišky. Původem pochádza z Himalájí a z oblasti Stredozemného more. Rastlina dosahuje výšky 20 až 40 m a je neopadavá. Je vo státním znaku Libanonu.

Olivovník európsky (Olea europaea) pochádza z Ázia, napriek tomu,že dnes sa s ním bežne setkáme vo středozemních oblastiach Európy. Má nápadně vrásčitou kůru a množstvo drobných zelených plodů. Olivovník je stále zelený strom s tuhými špičatými listy. Pretože je priveľa odolný, je tiež nazýván ?věčným stromem?. Bohatú úrodu prináša až pri navôkol dvacáteho roku svojho stáří a plodí ďaľších 150 ale aj viacej let. Najstaršia stromy sú až niekoľko tisíc let

ruža (rosa) je rod keřovitých rastlín s vyše 100 druhy, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severný pologuľa a predovšetkým z mierneho pása. Sú to väčšinou keře lebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dľžky 2 - 5 metrov, zriedka veď až 20 metrov. Ruža sa častuško a vo veľkom počte pestujú, najmä akoby okrasné rastliny.

Vôňa Giorgio Armani Code obdržala cenu FiFi v roce 2006
každoročne sú udeľované najlepšom parfémům roku ceny FiFi. Sú vyjádřením najvyšší medzinárodný kvality. Tieto ceny udeľuje The Fragrance Foundation, spoločnosť založena v roce 1949 vďaka spoločnostiam Elizabeth Arden, Coty, Guerlain, Helena Rubenstein, Chanel a Parfums Weil. The Fragrance Foundation je mezinárodně uznávanou zárukou najvyšší kvality v oblasti Parfumerie. Ceny FiFi sú vo svete parfémů obdobou slavných Oskarů v oblasti filme.
parametre
VýrobcaLoreal Group
určeniePre mužov
balenie1
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ