Hlavná stránka  >  Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds toaletná voda 75 ml Tester

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds toaletná voda 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds toaletná voda 75 ml Tester
Kód:
72776
EAN:
hmotnosť:
0.370
Výrobca:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
SVĚŽE - KOŘENĚNÁ uvedena na trh v roce 2008smyslná, sexy, dynamická
pre muža: fascinujícího, přitažlivého, sebejistého, zosobňuje cieľavedomosť a úspech.
Aký je muž vo stylu Diamonds? Chytrý, hodný, pohľadný, upravený, elegantný, sexy, slušný, milý, sebavedomý, spoločenský, inteligentný, vzdelaný, mladý, komunikatívne, veselý, trendy, chápavý, citeľný, uvedomelý, maznavý, žičlivý, šťastný, vtipný, charismatický, atraktívny, tolerantný, agilný, zábavný, ambiciózny, cieľavedomý, neunavitelný, akčný, pohodový, náruživý, sčítaný, dynamický, sympatický, zmyselný...
Zloženie vôňa:HLAVA: bergamotSRDCE: cédrové drevo, kakaoZÁKLAD: vetiver

subtropický strom s aromatickými plodmi. Bergamot je základem chute a vôňa Earl Grey.Bergamot (po latinsky Citrus Bergamia) je stálezelený subtropický strom dorastajúci výšky v rozmedzie 4 - 5 metrov a nachádza sa hlavne vo Středomoří. Pestuje sa kvôli jeho velice aromatickým plodům. Ty majú hruškovitý tvar svetle žluté farby (sú milo podobné Citrónu), zo ktorých sa získava aromatická silica pre výrobu rôznych olejov, kosmetických přípravků, parfémů atď .

Céder (Cedrus) je ihličnatý strom s korunou kónického tvaru patriaci do čeľadi borovicovitých (Pinaceae). Je príbuzný s jedlina, což sa hlavne prejavuje stavbou šišky. Původem pochádza z Himalájí a z oblasti Stredozemného more. Rastlina dosahuje výšky 20 až 40 m a je neopadavá. Je vo státním znaku Libanonu.
Semená Kakaovníku. Kakao je obvyklé označenie pre semená Kakaovníku (Theobroma) a z nich vyfabrikovaný prášok. Kakao je dôležitým vývozním artiklem mnoha rozvojových krajín a slúži predovšetkým akoby základ Čokolády. Vo svojej prirodzené (neslazené) forme má extrémne horkú chuť. Kakaovníky rostou iba vo priveľa obmedzené geografickej zóne, približne 10° na sever a na juh od rovníka ? 70% světových plantáží Kakaa sa nachádza v západné Afrike.


parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktufougere typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ