Hlavná stránka  >  Giorgio Armani Sie Eau de Parfum Intense toaletná voda pre ženy 50 ml

Giorgio Armani Sie Eau de Parfum Intense toaletná voda pre ženy 50 ml

Dočasne nedostupné
Giorgio Armani Sie Eau de Parfum Intense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód:
81553
EAN:
3605522035249
hmotnosť:
0.410
Výrobca:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa pre ženy uvedený na trh v roku 2014
sie odvahe, sie vášni, sie mne samé

Giorgio Armani predstavuje absolútnu vášeň v podobe si Eau de Parfum Intense.Úchvatnú pOctu smelé a odvážne žene.

Parfém si, ktorý vstúpil na trh roku 2013, stelesňuje neodolateľne modernej ženskosť. Je venovaný žene, ktorá disponuje šarmom, pôvabom a nezávislou dušou, vyniká rafinovanosťou a úprimnú sebaistotou a neuveriteľnú zvodnosťou.Dokonalá. Smelá. Krásna. Žena si čerpá silu zo svojich túžob. Sie Eau de Parfum Intense pre ňu znamená manifest úplnej elegancie. Nadšene hovorí Si týmto emóciám, riskovanie aj získavanie všetkého, o čo sa usiluje.Sie Eau de Parfum Intense sa pohybuje na samej hranici zmyselnosti. Ide o zmyselné objatie zahalené legendárny čiernu, ktoré vzbudzuje zvedavosť i túžbu. Temná žiara na nahé pleti znamená esenciu talianskej elegancie. Prísľub nezabudnuteľné príťažlivosti.

Sie Eau de Parfum Intense, zastupujúci nový archetyp vášnivé ženy, zdôrazňuje zmyselný a elegantný aspekt ženy Armani. Štruktúrovanejší kompozícia novodobého chyprového akordu si nás zavádza do nečakaných hlbín. Tento motív halí celú vôňu do luxusnej temnej škály. Čierna, ktorá sa skladá zo širokej palety drobných detailov, september vo svojej zvodnosti a upadá do hlbín tajomna. Táto dvojakosť bola majstrovsky prevedená do podoby vonnej zmesi žiarivých nektárov, ktorých spojenie je umocnené hĺbkou návykového Vanilkového struku, tmavých driev aj ambrových živíc.

S podmanivou jasnosťou sa esencia Neo Jungle z čiernych ríbezlí, ktorá sa získava zo samotného srdca lahodného ovocia, rozžiaruje pomocou ingrediencií Bergamotu a mandarínky. Túto kompozíciu doplňuje štipka hodvábne frézie. Okázalé, kvetinové a intenzívne ženské SRDCE vône ponúka lahodný buket mimoriadne silné esencie z májovej ruže a Absolue z Neroli.Keď sa vôňa pri kontakte s pleťou zahreje, odhalí svoju zmyselnú podstatu. Omamné živočíšne tóny vanilkové Absolue ešte umocňuje Vanilková esencia Vanilla Pure Jungle. Zlatisté tóny benzoin a temná drevitá vôňa organoxu a Pačuli sa vznášajú nad balzamom z jedľové živice. Táto vášnivá, sladká a pôsobivá vôňa je nevtieravá a extrémne ženská.

Zloženie vône:
HLAVA: Akácie, čierne ríbezle, mandarínka, Bergamot, frézie
SRDCE: májová ruža, Neroli, palina, Vonokvětka
ZÁKLAD: Ambroxan, Pačuli, drevité tóny, vanilka

Tajomná. Večná. Luxusný. Charakteristický a netypický uzáver vyzerá, akoby sa rozpúšťal do nezameniteľného flakónu Si. Tekutý onyx zachytený v žiarivej priesvitnosti brúseného skla. Presné línie lemujú zlatisté prúžky, vnútro fľaštičky je zatienené čiernym poťahom, ktorý pripomína hodváb. 3D lakovaný efekt je inšpirovaný ručne fúkaným sklom z Murana. Jeho úctyhodná hĺbka a vrstvenie vzniká len vďaka inovatívnej tepelnej fúziu exkluzívnych hybridných a tradičných skiel. A tak môže pevná čierna farba v kontraste so žiarivou priesvitnosťou podtrhnúť prirodzenú exkluzivitu fľaštičky. Tento pôsobivo zmyselný predmet pripomína emócie, ktoré má vyvolávať.

parametre
VýrobcaLoreal Group
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ