Hlavná stránka  >  Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
77342
EAN:
737052294636
hmotnosť:
0.330
Výrobca:
Gucci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2008
Nežne ženská a hlboko zmyselná zároveň - nová Flora by Gucci si ľahko pohráva s kontrasty a darí sa jej z nich vyťažiť sofistikovaný optimizmus vdýchnu vôňu jej rýdze a jedinečnú dušu.

Gucci s radosťou oznamuje uvedenie nového Parfumu Flora by Gucci. Nová toaletná voda Flora by Gucci, ktorá nasleduje debut toaletné vody, je najnovším prírastkom vo svete kvetinových vôní Gucci.

Ľahký ženský dotyk vôňa Flora by Gucci vzbudil rozruch u zákazníčok po celom svete hneď po jej uvedení v apríli 2009. Nová toaletná voda sa pýši rovnakou mladistvú a optimistickú duší, avšak vo výraznejšie a koncentrovanejší podobe.

Na trh tak prichádza rafinovaná, hrejivá a príjemná verzia vôňa Flora by Gucci, ideálny pre večerné príležitosti.

Na tvorivým vývoji nového Parfumu som sa podieľala rovnako intenzívne ako na tvorbe pôvodnej vône Flora by Gucci. Hovorí tvorivé riaditeľka Gucci, Frida Giannini. Jej podstatu znovu tvorí sviežosť vôňa Flora by Gucci, ale zároveň som chcela do novej vône vniesť aj nový rozmer zmyselnosti. Toaletná voda akoby trochu dospela. Myslím, že sa zapáči tým, ktoré už používajú toaletnú vodu, pretože teraz budú mať možnosť zvoliť si medzi ľahkou a jednoduchou vôňou na deň a bohatšie a výraznejšie na večer. Je určená pre zvláštne okamihy v živote rovnaké ženy.

Frida Giannini sa spoľahla na rovnaký základ z kvetov ruže a Osmantus, ktorý vyvažuje santal a Pačuli. Akordy nové Parfumované vody sú však o niečo výraznejší. Vrchné tóny čerstvých citrusov a pivónie buket uzatvárajú. Vôňa je tak nielen oveľa intenzívnejšie a luxusnejšie, ale zároveň vydrží na pokožke podstatne dlhšie.

Zloženie vône:
HLAVA: citrus, pivonka
SRDCE: Osmanthus, ruža
ZÁKLAD: santalové drevo, červené korenie

Pre verziu Parfumované vody vytvorila Frida Giannini nový vzor vnútornej strany balenia kombinujúci bielu a čiernu farbu, ktorý pôsobí veľkolepo a luxusne. Uzáver flakónu je v zlatom odtieni a spolu so zlatým označením vôňa dodáva dizajnu punc vzácnosti a prepychu.

Inšpiráciou pre dizajn vôňou Flora by Gucci je ikonický kvetinový vzor z archívov Gucci, na ktorý narazila súčasná tvorivá riaditeľka Frida Giannini, a ktorý zdobil niekoľko z najvychytenejších produktov Gucci. Odkedy sa objavil v podobe hodvábne šatky navrhnutú pre princeznú Grace v roku 1966 a na niekoľkých ďalších vyhľadávaných modeloch, stal sa tento vzor symbolom nadčasové príťažlivosti.

Gucci Flora by Gucci toaletná voda Tester pre ženy 75 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ