Hlavná stránka  >  Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Gucci Flora by Gucci toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
71835
EAN:
8011003996025
hmotnosť:
0.180
Výrobca:
Gucci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2008
Nežne ženská a hlboko zmyselná zároveň - nová Flora by Gucci si ľahko pohráva s kontrasty a darí sa jej z nich vyťažiť sofistikovaný optimizmus vdýchnu vôňu jej rýdze a jedinečnú dušu.

Inšpirovaná ikonickým kvetinovým vzorom, táto originálna dámska vôňa zostáva verná veľkolepej tradícii talianskeho módneho domu a pritom vyžaruje súčasnú štýlovosť a modernosť.

Inšpiráciou pre vôňu Flora by Gucci je ikonický dizajn z archívov Gucci, na ktorý narazila súčasná tvorivá riaditeľka Frida Giannini a ktorý zdobil niekoľko z najvychytenejších produktov Gucci. Odkedy sa objavil v podobe hodvábne šatky navrhnutú pre princeznú Grace v roku 1966 a na niekoľkých ďalších vyhľadávaných modeloch, stal sa tento vzor symbolom nadčasové príťažlivosti.

Teraz sa prvýkrát tradičné motív Gucci transformuje do vône, pre ktorú Frida Giannini vytvorila jedinečný čierno-biely dizajn. Výsledok jej tvorivosti je významnou príťažlivou a modernou interpretáciou pôvodnej klasiky módneho domu. Tento dizajn evokuje pocit zmyselnej nostalgie, ale zároveň ohlasuje svieži nástup niečoho nového.

Mimoriadne ženskú a intenzívne zmyselnú vôňu Flora by Gucci charakterizujú kontrasty. Každý komponent tejto špecifickej vône vyžaruje sofistikovaný optimizmus, ktorý formuje jej SRDCE a charakter. Okrem toho vôňa obsahuje nové prvky - mladistvé, moderné a hlboké, teda všetko to, čo je príznačné pre modernú ženu Gucci.

Hoci sa kvetinový vzor Gucci objavil počas 40-ročnej histórie v rôznych farebných variantoch, teraz sa prvýkrát objavuje v čierno-bielej podobe. Táto farebná kombinácia umožňuje vznik výrazného kontrastu s ženským kvetinovým charakterom vône. Nová vôňa tak prirodzene spadá do rodiny výrobkov s kvetinovým motívom Gucci, zároveň je však priekopnícka a hľadí do budúcnosti.

Ako naznačuje jej názov, Flora by Gucci je zakorenená vo svete kvetín, no jej unikátne zloženie vyžaruje čosi nezvyčajné a podmanivé. Komplexnosť vône vychádza z jej srdca, ktoré pozostáva z ruže a Osmantus, vzácneho delikátneho kvetu rastúceho v Číne. Spojenie týchto dvoch intenzívnych kvetín formuje dokonalý akord, v ktorom ľahký, ovocný charakter ruže vyvažuje zamatový, kožený charakter Osmantus. Výsledkom je zmyselná a sofistikovaná vôňa, ktorá je nekonvenčným podpisom líšiacim sa od väčšiny kvetinových vôní.

Hlavu vône tvorí svieže tóny citrusov a pivónie, ktoré sem vnášajú zmyselnosť a mladistvosť. Sladkosť vône prevládne intenzita základu zloženého zo santalu a Pačuli dodal tak charakteristický podpis voňavého sveta značky Gucci. Jemné napätie jednotlivých prvkov dosahuje znamenitú rovnováhu, v ktorej sa mladosti a ľahkosť pohráva s hĺbkou a zmyselnosťou.

Zloženie vône:
HLAVA: citrus, pivonka
SRDCE: Osmanthus, ruža
ZÁKLAD: santalové drevo, červené korenie

Vyzývavý dizajn flakónu Flora by Gucci podčiarkuje nezvyčajnosť samotnej vône. Hoci pramení v ikonickom kvetinovom motíve, prevedenie dizajnu je nekompromisne súčasné a posúva hranice moderného dizajnu a štýlu.

Každý produkt v línii nesie prvky čistého grafického stvárnenia čierno-bieleho kvetinového dizajnu vytvoreného Fridou Giannini. Biele vonkajšie balenie toaletnej vody osviežujú dva čierne a jeden zlatý pás v spodnej časti. Vnútro balenia zdobia veselé čierne a biele kvety, ktoré na vás prekvapivo zapôsobí po otvorení balenia.

Kvetinovú inšpiráciu vône tvorcovia stelesnili flakónom v tvare šesťuholníka a sofistikovanými detailmi. Transparentné sklo má masívny tvar, takže flakón pôsobí robustne a majestátne. Dizajn ozvláštňujú svojrázne označenie značky Gucci. Čiernu stuhu okolo hrdla flakónu zdobia zlaté ozdobné zakončenie, unikátny font zlatého loga bol odvodený zo samotného podpisu Guccia Gucci.

Gucci Flora by Gucci toaletná voda Tester pre ženy 75 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ