sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 56247
 
EAN: 8011003997015
 
79.53 EUR
1 590.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej sa
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1907258
Kód dod.: LA669500
EAN: 3614272629370
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
61.54 EUR
615.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
AKCE
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
8.01 EUR
53.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Táto zubná pasta účinne chráni pred krvácaním ďasien, ustupujúcimi ďasnami a tvorbou zubného plaku.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
AKCE
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
9.18 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odstraňovač vodného kameňa pre kávovary odstraňuje vápenaté usadeniny a má aj sanitačný antibakteriálny účinok.
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malt, betonov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, vrátane spárovania obkladov a dlažieb, príprava malt a betonov.
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Kód: 2404509
Kód dod.: 764959
EAN: 9000101566789
 
19.13 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Deep Clean Gel Expert Sensitive - Zažite silu pracieho gélu Expert Sensitive so silným čistiacim účinkom šetrným k pokožke.
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pre suché poškodené vlasy. Vďaka keratínu a 19 aktívnym zložkám poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a znižuje ich lámavosť až o 90%.
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Kód: 2504700
Kód dod.: 845539
EAN: 9000100549837
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a keratín pre hĺbkovú regeneráciu vlasovej štruktúry.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.