sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
2.39 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích systémov.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.21 EUR
71.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
7.79 EUR
25.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesní a lepí praskliny a veľmi pohyblivé škáry. Polyuretánový tmel so stredným modulom a schopnosťou ako utěsnit trhliny a veľmi pohyblivé škáry, tak prilepiť všetky druhy materiálov.
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
4.56 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý dodáva vlasom okamžitú sviežosť a to bez bielych zvyškov.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503447
Kód dod.: 540254
EAN: 8593534670167
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504317
Kód dod.: 540295
EAN: 8593534691469
 
5.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
9.18 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odstraňovač vodného kameňa pre kávovary odstraňuje vápenaté usadeniny a má aj sanitačný antibakteriálny účinok.
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
AKCE
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Kód: 60299
 
EAN: 4007965505904
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana pred zubným kazom pre nově prerážajúce sa stálé zuby. Zubná pasta elmex Junior je špeciálne vyvinutá pre potreby nově prerážajúcich sa stálych zubov.
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
14.34 EUR
57.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový šampón – starostlivosť o farbené a poškodené vlasy s podporou rastu a ochranou farby.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.43 EUR
69.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.