sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
BALTECH ľanový olej 1 l
BALtech
BALTECH ľanový olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
9.09 EUR
9.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALTECH ĽANOVÝ OLEJ BALTECH je tradičný impregnačný olejový prostriedok na drevo s vysokou ochranou pôsobenia poveternosti, vynikajúcou odolnosťou voči prenikaniu vlhkosti do dreva, mechanickou odolnosťou, jednoduchou revitalizáciou náteru.
AKCE
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 12 kg
Het
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 12 kg
Kód: 2503969
Kód dod.: 429983
EAN: 8594002539436
 
32.35 EUR
2.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pod akrylátové, vinylové a silikonové interiérové a fasádne farby. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítky na stierkové vrstvy zateplovacích systémov.
BARLET silikon penetrácia V4018, 10 kg
BARLET
BARLET silikon penetrácia V4018, 10 kg
Kód: 2503285
Kód dod.: 430049
EAN: 8591235027938
 
22.14 EUR
2.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetračný náter pod silikonovú fasádnu farbu. Penetračný náter na savé omietky pre spevnenie a zlepšenie priľnavosti náteru farbou Barlet silikon.
AKCE
CERESIT CT 17 penetrácia, 10L
Henkel Ceresit
CERESIT CT 17 penetrácia, 10L
Kód: 2507998
Kód dod.: 519538
EAN: 9000100986403
 
23.62 EUR
2.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT CT 17 je univerzálna penetrácia, ktorá spevňuje savé podklady a zlepšuje priľnavosť pred lepením, maľovaním alebo stierkovaním.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
5.44 EUR
60.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
Ceresit CT 7 univerzálny penetračný náter 1 l
Henkel Ceresit
Ceresit CT 7 univerzálny penetračný náter 1 l
Kód: 2507992
Kód dod.: 519532
EAN: 5900089607013
 
4.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CT 7 je univerzálny penetračný náter pre savé (nasákavé) podklady, ktorý sa používa ako základná vrstva pred ďalšími stavebnými úpravami.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 10 palisandr, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 10 palisandr, 10 kg
Kód: 2502769
Kód dod.: 355166
EAN: 8590892112148
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 hnedá tmavá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 hnedá tmavá, 2,8 kg
Kód: 2504939
Kód dod.: 355185
EAN: 8590892121249
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 7,5 kg
REMAL
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 7,5 kg
Kód: 2503727
Kód dod.: 517203
EAN: 8591235036091
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Brúsiteľný snehu biely. Vyrovnávací a dekoračná stierka pre vnútorné použitie. Používa sa na celoplošné vyrovnávanie drobných nerovností stien (omietok, zdiva, sadrokartónov apod.) v interiéroch.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 10 kg
Kód: 2505528
Kód dod.: 355131
EAN: 8590892112087
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
3.21 EUR
64.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex FIX Super je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov na použitie v interiéri. Lepí ľahké a savé materiály, napr. dekoratívne dosky, polystyrénové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Kód: 2507115
Kód dod.: 518880
EAN: 8595100174963
 
12.57 EUR
43.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné lepidlo na báze MS polymérov. Je pre exteriér ako stvorené. 100 % UV odolnosť a mrazuvzdornosť vám umožní použitie ako v interiéroch, tak predovšetkým v exteriéroch. Pružnosť, pevnosť a chameleon efekt sú jeho hlavné výhody. Je ideálnym p
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04368
Kód dod.: 950015
EAN: 3045200475019
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04370
Kód dod.: 950005
EAN: 3045200475026
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použití v práčke či v rukách. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ln. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04372
Kód dod.: 950013
EAN: 3045200475408
80%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.