sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
3.04 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.04 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
Kód dod.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zavážete a ľahko vynesiete.
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
Kód dod.: 705257
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.91 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.69 EUR
9.70 EUR
17.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Essence
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Kód: 2405753
 
EAN: 4059729491145
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wonder Full Primer 5v1 od essence bude vaším dokonalým spoločníkom pre bezchybnú pleť. Tento základn
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tyčinka pod oči Bright eyes! od essence odstráni tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a zanechá vám s
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
46.75 EUR
1.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
69.10 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná na nátery omietok sanačných
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voduřeďiteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Pomienka, 5+1 kg
Kód: 2506070
Kód dod.: 401278
EAN: 8591235096675
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodu riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
14.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu i potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
12.88 EUR
1.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.