sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
3.68 EUR
10.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame nanášanie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
22.64 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0637 žlto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
13.67 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MUŽI DEO SPREJ EXTRA SVIEŽI 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
4.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Kód: 55806
Kód dod.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
3.25 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky vhodné pre bežný odpad. Do nádob o objeme 60 l. Rozmer pytla je 64 x 71 cm.
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovacie, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1808336
Kód dod.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.95 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré pytle na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 15 kusov. Každý kus má rozmer 50 × 60 cm.
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad zatahovacie, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 1808337
Kód dod.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.73 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatahovacie LDPE fialové vrecia na odpad o objeme 120 litrov a veľkosti balenia 10 kusov. Každý kus má rozmer 70 × 100 cm.
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.03 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecia na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
3.03 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecia sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyetylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrecia na odpad, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 ks
Kód: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
2.34 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zavážete a ľahko vynesiete.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.03 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.80 EUR
19.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.90 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
46.62 EUR
1.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.21 EUR
145.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.27 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.59 EUR
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.49 EUR
9.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.