sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Kód: 2600928
Kód dod.: 839079
EAN: 7290004078942
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant pre ženy poskytuje dôveryhodnú ochranu pred potením a pachom. Zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Bez bielych a žltých stôp na oblečení.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.34 EUR
868EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 841052
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508830
Kód dod.: 841020
EAN: 9005800390185
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento roll‑on antiperspirant kombinuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou pre citlivú pokožku v podpazuší.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.