sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
16.05 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
47.36 EUR
1.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
32.83 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátěry obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sádrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa k malovaniu stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartony a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.30 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
23.44 EUR
1.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 1 kg
Kód: 2502836
Kód dod.: 430325
EAN: 8594002537319
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0622 žltá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0622 žltá, 250 g
Kód: 2503292
Kód dod.: 430514
EAN: 8591235022186
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie tónovaniu maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 500 jarná zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 500 jarná zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 500 g
Kód: 2503481
Kód dod.: 430936
EAN: 8591235030679
 
3.69 EUR
7.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Kód: 2502819
Kód dod.: 430303
EAN: 8594002536114
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame použitie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0277 hnedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0277 hnedá, 4 kg
Kód: 2504763
Kód dod.: 401063
EAN: 8595614505109
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a rozotierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paroprepustnosť.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0482 modrá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0482 modrá, 250 g
Kód: 2503290
Kód dod.: 430510
EAN: 8591235022087
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k tónovaniu maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 15 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 15 kg
Kód: 2504800
Kód dod.: 401632
EAN: 8591235073751
 
81.97 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
14.56 EUR
14.57 EUR
3.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Barevné odtiene sú stály a majú dlhú životnosť.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
18.22 EUR
22.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.