sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol lihové mořidlo, žltá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, žltá, 500 ml
Kód: 2504282
Kód dod.: 330020
EAN: 8591235043181
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Latex univerzálny, biely, 1 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri i exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokle, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umyvatelný povrch.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0600 žltá, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0600 žltá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
1.53 EUR
6.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic výber z rýb ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
AKCE
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne sáčky z pevnej fólie pre účinnú ochranu potravín.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.30 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
AKCE
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 15 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
54.32 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzní farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú je možné použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na močenie dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
REMAL tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Kód: 2503495
Kód dod.: 430954
EAN: 8591235030754
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
36.31 EUR
2.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri i exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokly, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umývateľný povrch.
Het Klasik Color maliarska farba, 0597 zelená limetková, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0597 zelená limetková, 4 kg
Kód: 2503710
Kód dod.: 401071
EAN: 8594002530792
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Lazurol lihové mořidlo, mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagón, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvyšuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlo hnedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlo hnedá, 7+1 kg
Kód: 2504470
Kód dod.: 401038
EAN: 8594158026828
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
30.39 EUR
30.40 EUR
4.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzná farba k náterom sadrokartonových dosiek, ktorú je možné použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
REMAL tónovací farba, 0530 hrachová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0530 hrachová, 500 g
Kód: 2503488
Kód dod.: 431008
EAN: 8591235032260
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0200 hnedá, 500 g
Kód: 2503480
Kód dod.: 430928
EAN: 8591235030587
 
3.65 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuracím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
1.87 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
MICKA s kuracím – jemná mäsová chuť, ktorej žiadna mačka neodolá, a porcia navyše poteší každý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.