sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Ultra Charge sprchový gel, 250 ml
Kód: 2507426
Kód dod.: 794958
EAN: 9005800396491
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél pre mužov na telo, tvár a vlasy 3 v 1-
AKCE
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Nivea®
Nivea Sprchový gel Men Deep Sport 500ml
Kód: 2505951
Kód dod.: 795109
EAN: 9005800379401
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodným ílom hĺbkovo umýva pokožku. Zloženie je bez mikroplastov a z 99% biologicky rozložiteľné.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodnými morskými minerálmi a povzbudzujúcou vôňou oceánu dodá pleti hydratáciu a sviežosť.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508830
Kód dod.: 841020
EAN: 9005800390185
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento roll‑on antiperspirant kombinuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou pre citlivú pokožku v podpazuší.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 16115
Kód dod.: 795596
EAN: 9000100194419
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.