sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Rexona®
Rexona tuhý antiperspirant Invisible Aqua, 40 ml
Kód: 77817
Kód dod.: 834986
EAN: 96086216
 
3.04 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý dámsky antiperspirant Rexona s čistou vôňou a zložením, ktoré minimalizuje vznik škvŕn na oblečení a pokožke.
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508148
Kód dod.: 841016
EAN: 9005800390116
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72-hodinová ochrana proti poteniu pre citlivú pokožku s vôňou a hypoalergénnym zložením.
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501213
Kód dod.: 834920
EAN: 59002222
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S týmto antiperspirantom pre ženy sa budete cítiť skvele po celý deň. Zažite kvetinovú ženskú vôňu s iskriacimi tónmi.
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501495
Kód dod.: 837160
EAN: 4012400502547
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Men Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501595
Kód dod.: 834953
EAN: 8886467040368
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Príjemný deodorant pre dlhodobú sviežosť.
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahom morských minerálov poskytuje dlhodobý príjemný pocit intenzívnej sviežosti a čistoty.
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Růžové Petaly tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 61040992
EAN: 7509546671376
100%
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
AKCE
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2602667
Kód dod.: 839069
EAN: 8718951646728
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant poskytuje dlhodobú ochranu proti poteniu a sviežu kvetinovú vôňu šeříku.
AKCE
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Red Energising 3v1, 250 ml
Kód: 57091
Kód dod.: 257622
EAN: 8714789487656
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom horčíka a citrusového oleja pokožku pri sprchovaní dokonale vyčistí a zanechá sviežu vôňu. Má neutrálnu pH a preto je vhodný pre citlivú pokožku.
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Energy Boost sprchový gel & šampon, 250 ml
Kód: 66788
Kód dod.: 797155
EAN: 9000100729505
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S izotonickým minerálnym komplexom pomáha pokožke k regenerácii, osvieženiu a nabudeniu po športe.
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Original sprchový gel, 400 ml
Kód: 1602036
Kód dod.: 797205
EAN: 4084500978881
100%
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s originálnou vôňou overenou generáciami pre skvelý pocit sviežosti a čistoty.
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater sprchový gel, 400 ml
Kód: 1704787
Kód dod.: 797208
EAN: 8700216856812
 
4.78 EUR
11.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel s veľmi sviežou a povzbudzujúcou vodnou vôňou.
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503773
Kód dod.: 797062
EAN: 4005808782444
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na telo, tvár i vlasy. Starostlivé zloženie zabezpečí dlhodobý pocit sviežosti. Svieža citrusová vôňa sa postará o príliv novej energie. I po náročnom športovom výkone sa budete cítiť sviežo.
AKCE
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504708
Kód dod.: 797074
EAN: 4005900047700
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvieženie vďaka výťažku z mäty a prebuďte k životu svoju pokožku aj po naozaj vyčerpávajúcom dni. Doprajte si príval energie po každom sprchovaní a zabudnite na pocity únavy a ospalosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.