sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 tmavá béžová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 tmavá béžová, 350 g
Kód: 2504289
Kód dod.: 430298
EAN: 8594158028686
 
3.31 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlá hnedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlá hnedá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
36.53 EUR
2.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), výborná paropriepustnosť, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, tónovateľnosť na tónovacích strojoch, vhodná na nátery omietok sanačných systémov.
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
2.73 EUR
2.74 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
39.09 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymalovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb na použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
-1%Zľava
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
0.83 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.21 EUR
45.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.69 EUR
9.70 EUR
17.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Essence
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Kód: 2405753
 
EAN: 4059729491145
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wonder Full Primer 5v1 od essence bude vaším dokonalým spoločníkom pre bezchybnú pleť. Tento základn
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tyčinka pod oči Bright eyes! od essence odstráni tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a zanechá vám s
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.