sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
14.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu i potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
12.88 EUR
1.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
16.40 EUR
2.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
31.09 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
47.36 EUR
1.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
32.83 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátěry obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sádrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa k malovaniu stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartony a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
16.05 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
53.44 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč sa skvele hodí na odstránenie škvŕn z prádla alebo počas ručného prania menšieho prádla.
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
0.65 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecká na zmrazenie s popisom vyrobené z pevnej fólie.
-1%Zľava
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Niteola®
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Vrecká sú vyrobené z vysoko kvalitných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
-1%Zľava
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
2.09 EUR
8.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
9.52 EUR
3.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stenách. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vyschnutých omietok proti výkvětom vodorozpustných solí a vápna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dymoch, nikotíne a zatečenej vode.
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
7.79 EUR
5.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
10.22 EUR
13.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmely.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.