sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
31.09 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
16.40 EUR
2.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
16.05 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
53.44 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
47.36 EUR
1.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
32.83 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátěry obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sádrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa k malovaniu stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartony a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Spokar 3219/813 kefa šatová
Spokar®
Spokar 3219/813 kefa šatová
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
4.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kefa šatová 3219/813, drevené lakované telo, syntetické vlákna (PP).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 8571050130
EAN: 5201314991526
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na desiatu FINO, rozmer 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Kód: 2500080
Kód dod.: 956125
EAN: 8594158378811
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoko hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Kód: 2500078
Kód dod.: 956126
EAN: 8594158378774
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Kód: 2500077
Kód dod.: 956122
EAN: 8594158378699
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2500220
Kód dod.: 430902
EAN: 8591235030570
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
viGO!
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
Kód: 2501774
Kód dod.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
2.39 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické desiatové sáčky mikrotenové v role o celkovom počte 150 kusov. Každý sáčok má rozmer 32 × 21 cm.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
65.02 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
18.22 EUR
4.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzná farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú možno použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.