sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508830
Kód dod.: 841020
EAN: 9005800390185
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento roll‑on antiperspirant kombinuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou pre citlivú pokožku v podpazuší.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 16115
Kód dod.: 795596
EAN: 9000100194419
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadové osvieženie pre telo, tvár i vlasy. Vďaka mentolu okamžite chladí. Prináša príval energie aj po náročnom dni. Zbaví vaše telo aj myseľ únavy.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
Končící produkty
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Zemánek Bijou
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Kód: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolahlivá ochrana a upravený vzhľad každý deň. Čierna sieťka na vlasy značky Zemánek je ideálnou vo
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.