sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 80892
EAN: 4005808781416
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Kód: 2505765
Kód dod.: 797139
EAN: 9000101709605
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJAVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Xtra Cool s osviežujúcou vôňou eukalyptu.
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Kód: 2202878
Kód dod.: 61023716
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s morskými minerálmi a eukalyptom.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Kód: 2508149
Kód dod.: 795690
EAN: 9005800378770
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3 v 1 na telo, tvár a vlasy obohatený o relaxačnú vôňu a levanduľový olej.
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506679
Kód dod.: 795248
EAN: 9005800351711
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Staráte sa kvalitne o svoju pokožku a vyhnite sa podráždeniu pleti s jemnou starostlivosťou Nivea Sensitive Men.
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Kód: 2600926
Kód dod.: 795677
EAN: 8714789733111
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Red Energising 3v1 je sprchový gél na telo, tvár aj vlasy so sviežou citrusovou vôňou, ktorý vás po sprche príjemne povzbudí.
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove guľôčkový antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501017
Kód dod.: 835114
EAN: 59095859
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove guľôčkový antiperspirant byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 48-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sensitive guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1902147
Kód dod.: 841064
EAN: 9000101047141
80%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre citlivú pokožku, dermatologicky testované, čistá svieža vôňa, 48h ochrana.
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2305908
Kód dod.: 837004
EAN: 59095644
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Invisible Black+White v porovnaní s inými antiperspirantmi nespôsobuje škvrny, ktoré môžu ostať na oblečení v prípade ich reakcie s potením. Navyše vďaka 48hodinovej ochrane proti poteniu a zápachu môžeš zostať sebeistá po celý deň.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku pred potom na 48 hodín. Zanecháva pokožku hebkú na dotyk. Jemné zloženie sa postará o regeneráciu pokožky po oholení. Príjemná vôňa ružovej vody pretrvá celý deň.
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Sport guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506613
Kód dod.: 835227
EAN: 9005800379494
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant pre mužov s čiernym uhlím pre ochranu proti poteniu až na 72 hodín.
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men Deo roll-on Fresh, 50 ml
Kód: 2508676
Kód dod.: 835605
EAN: 80987659
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Oceanic Woods roll-on – mužský deodorant s technológiou Microtalco pre suchý a svieži pocit. Bezalkoholové zloženie je šetrné k pokožke a ideálne aj pre každodenné použitie po sprche, športe alebo počas náročného dňa.
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty Black guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2505710
Kód dod.: 841022
EAN: 9005800356440
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoju pokožku v podpazuší intenzívnou vôňou, ktorá len tak nezmizne. Složení antiperspirantu je úplne bez alkoholu* a obsahuje výťažky z čiernych perál, ktoré sa postarajú o regeneráciu a hebký pocit na dotyk.
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant, 50 ml
Kód: 2602178
Kód dod.: 841075
EAN: 9000101775709
 
3.17 EUR
63.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pistácie & Med roll-on deodorant poskytuje spoľahlivú ochranu a príjemnú sladkú vôňu.
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 16115
Kód dod.: 795596
EAN: 9000100194419
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
6.52 EUR
43.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, ktorý poskytuje účinnú tepelnú ochranu vlasov až do 230 °C.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.