sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél 3 v 1 na telo, tvár a vlasy s prírodnými morskými minerálmi a povzbudzujúcou vôňou oceánu dodá pleti hydratáciu a sviežosť.
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men sprchový gel Jazz Up 500 ml
Kód: 2601085
Kód dod.: 795676
EAN: 8718951726369
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel pre mužov s dynamickým životným štýlom, ktorí chcú pocit čistoty, sviežosti a energie už pri sprchovaní.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadové osvieženie pre telo, tvár i vlasy. Vďaka mentolu okamžite chladí. Prináša príval energie aj po náročnom dni. Zbaví vaše telo aj myseľ únavy.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Kód: 1905104
Kód dod.: 797144
EAN: 9000100781374
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Kód: 2505696
Kód dod.: 797157
EAN: 9000101641073
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 2v1 pre telo a vlasy s vôňou červeného cédru a cíťte sa príťažlivo s touto silnou a dlhotrvajúcou vôňou založenou na drevitých tónoch červeného cédru a akordu vintage whiskey.
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Kód: 2603144
Kód dod.: 797032
EAN: 9005800404080
 
8.70 EUR
9.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Active Clean 3 v 1 je pánsky sprchový gél s aktívnym uhlím vo veľkom 887ml balení s pumpičkou, ktorý dôkladne čistí telo, tvár i vlasy a zanecháva pokožku sviežu.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Wild Green Mojito a Cedarwood, 250 ml
Kód: 2105032
Kód dod.: 800089
EAN: 8717163947708
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Active Sport sprchový gel, 250 ml
Kód: 16115
Kód dod.: 795596
EAN: 9000100194419
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
6.52 EUR
43.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, ktorý poskytuje účinnú tepelnú ochranu vlasov až do 230 °C.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.79 EUR
758EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.