sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Snehu biela vysoce biela farba na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
53.44 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a designových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
16.05 EUR
2.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne sáčky z pevnej fólie pre účinnú ochranu potravín.
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Eternal In Stop malířska izolačná farba na škvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířska izolačná farba na škvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
49.53 EUR
9.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k základným náterom, ktorými možno zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakúrených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa dajú týmto náterom izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatákání, hrdzi, mastnote atď...
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Kód: 2506145
Kód dod.: 401014
EAN: 8595614512527
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Kód: 2504266
Kód dod.: 330003
EAN: 8591235043013
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na moření dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.beton, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Kód: 2502828
Kód dod.: 430315
EAN: 8594002536718
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0833 červená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0833 červená, 250 g
Kód: 2503295
Kód dod.: 430522
EAN: 8591235022001
 
2.25 EUR
2.26 EUR
9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarských a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Kód: 2502823
Kód dod.: 430307
EAN: 8594002536312
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové moridlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzatvárateľným klipom sú ideálne pre každodenné použitie v domácnosti.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
23.44 EUR
1.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0820 červená, 1 kg
Kód: 2502836
Kód dod.: 430325
EAN: 8594002537319
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0622 žltá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0622 žltá, 250 g
Kód: 2503292
Kód dod.: 430514
EAN: 8591235022186
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie tónovaniu maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 500 jarná zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 500 jarná zelená, 3,2 kg
Kód: 2504782
Kód dod.: 401563
EAN: 8591235073034
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 500 g
Kód: 2503481
Kód dod.: 430936
EAN: 8591235030679
 
3.69 EUR
7.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiér, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriér.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 1 kg
Kód: 2502819
Kód dod.: 430303
EAN: 8594002536114
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame použitie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0277 hnedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0277 hnedá, 4 kg
Kód: 2504763
Kód dod.: 401063
EAN: 8595614505109
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a rozotierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paroprepustnosť.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 15 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 15 kg
Kód: 2504800
Kód dod.: 401632
EAN: 8591235073751
 
81.97 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
14.56 EUR
14.57 EUR
3.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Barevné odtiene sú stály a majú dlhú životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.