sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
37.36 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so zrnitou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.78 EUR
2.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.74 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.92 EUR
2.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
76.05 EUR
76.06 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
9.35 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
Supermal vápený nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápený nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč sa skvele hodí na odstránenie škvŕn z prádla alebo počas ručného prania menšieho prádla.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
10.22 EUR
13.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmely.
AKCE
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Kód: 2507239
Kód dod.: 248118
EAN: 8591235098532
 
23.87 EUR
9.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 1 kg
Kód: 2503511
Kód dod.: 430398
EAN: 8594002531782
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 500 g
Kód: 2503477
Kód dod.: 430904
EAN: 8591235030624
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 7+1 kg
Kód: 2503441
Kód dod.: 401048
EAN: 8594002537531
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Jub Jupol Classic maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
34.75 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Paropriepustná maliarska farba. Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou – je vhodná aj na sanačné systémy. Má vysokú belosť, vysokú kryvost, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Kód: 2504280
Kód dod.: 330018
EAN: 8591235043167
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určen na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.beton, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
0.65 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecká na zmrazenie s popisom vyrobené z pevnej fólie.
-1%Zľava
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Niteola®
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Vrecká sú vyrobené z vysoko kvalitných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
-1%Zľava
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
2.09 EUR
8.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.