sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
65.02 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
18.22 EUR
4.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzná farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú možno použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
REMAL tónovacia farba, 0620 marhuľová, 500 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0620 marhuľová, 500 g
Kód: 2503485
Kód dod.: 430968
EAN: 8591235030648
 
2.92 EUR
5.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 350 g
Kód: 2502827
Kód dod.: 430314
EAN: 8594002536701
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Jub Jupol Denikol prostriedok na izoláciu škvŕn, 5 l
Jub
Jub Jupol Denikol prostriedok na izoláciu škvŕn, 5 l
Kód: 2502803
Kód dod.: 404955
EAN: 3831000242827
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na izoláciu škvŕn spôsobených látkami, ktoré sú rozpustné vo vode, ako napr. nikotín, sadze, škvŕny po zatékaní, zbytky mastnoty apod.
AKCE
Het Brillant Effect interiérová dekoratívna maliarska farba, tónovateľná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekoratívna maliarska farba, tónovateľná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
67.35 EUR
67.36 EUR
26.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová dekoratívna farba s výrazným vzhľadovým efektom, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, krby a pod. Umožňuje vytvárať antické efekty.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0847 tmavo červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0847 tmavo červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
5.44 EUR
6.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stále a majú dlhú životnosť.
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Kód: 2504267
Kód dod.: 330004
EAN: 8591235043020
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na mořeně dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónov, 0651 žltá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
4.39 EUR
5.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prašková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriesnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0658 žltý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color malířská farba, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská farba, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Kód: 2601012
Kód dod.: 400996
EAN: 8595614527019
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
46.75 EUR
1.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
69.10 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná na nátery omietok sanačných
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voduřeďiteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.