sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.22 EUR
145.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.30 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.