sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
36.53 EUR
2.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), výborná paropriepustnosť, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, tónovateľnosť na tónovacích strojoch, vhodná na nátery omietok sanačných systémov.
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
2.73 EUR
2.74 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.21 EUR
45.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
39.09 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymalovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb na použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
4.91 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na suť, veľmi silné 140 µ, rozmer pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balenie 5 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukládanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.87 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zviažete a ľahko vynesiete.
AKCE
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra pevné zatahovacie vrecká o objeme 70 l oceníte najmä pri likvidácii ťažkého domáceho odpadu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
AKCE
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Lazurol
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Kód: 2507921
Kód dod.: 676117
EAN: 8591235098198
 
13.43 EUR
13.44 EUR
2.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívna ochrana proti drevokaznému hmyzu a hubám. Vhodný na preventívne ošetrenie aj sanáciu napadnutého dreva. Poskytuje dlhodobú ochranu dreva.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 954341
EAN: 5201314160786
 
2.61 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultrapružné zatahovacie vrecia na odpad s objemom 70 litrov. Neprepúšťajú a sú odolné voči protrhnutiu.
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix zatahovacie vrecia na odpad sú pevné dvouvrstvové vrecia s vysokou elasticitou a odolnosťou proti protrhnutiu aj prepichnutiu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.95 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 13 µ, rozmer vreciek 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov. Kvalitné odpadkové vrecia pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektne sa hodí pre malé koše v akomkoľvek tvare. Výrobok je vyrobený z nízkohustotného polyetylénu, dá sa recyklovať.
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
Kód dod.: 705257
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.