sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Kód: 75279
Kód dod.: 797068
EAN: 4005808782581
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje. Hodí sa na použitie na tvár, telo i vlasy. Po každom sprchovaní pocítite prúd novej energie.
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Kód: 73950
Kód dod.: 797065
EAN: 9005800286532
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte sprchový gel, ktorý bystrí myseľ a osviežuje telo. Špeciálne zloženie s mentolom a povzbuzujúcou vôňou mäty bude o vašu pokožku jemne sa starať.
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007210
Kód dod.: 787103
EAN: 8595025834546
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou zmesi surového korenia z tropických oblastí. Exotická korenistá vôňa osvieži a na dlho dodá silu a energiu.
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Kód: 2104568
Kód dod.: 797082
EAN: 8710447276570
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE DARK TEMPTATION s vôňou čokolády, so žltým a červeným korením zanecháva pokožku sviežu a vláčnu.
AKCE
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204131
Kód dod.: 795115
EAN: 9005800243306
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél na telo, tvár a vlasy s mužnou vôňou a bohatou penou, určený pre všetkých mužov, ktorí chcú maximálnu čistotu a pocit oživenej pokožky.
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 16339
Kód dod.: 797060
EAN: 4005808127610
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete použiť na starostlivosť o telo, vlasy aj tvár. Zanechá dlhodobý pocit sviežosti. Po každom sprchovaní pocítite príliv novej energie. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503113
Kód dod.: 388242
EAN: 8594040504274
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
24.30 EUR
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
101.33 EUR
20.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504300
Kód dod.: 388247
EAN: 8594040504786
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.92 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Kód: 2507202
Kód dod.: 189042
EAN: 8591235099300
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
5.30 EUR
5.31 EUR
7.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.30 EUR
24.31 EUR
6.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.