sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.79 EUR
758EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection Heat ochranný sprej 200 ml
Kód: 1700736
Kód dod.: 855516
EAN: 9000101049299
 
6.74 EUR
33.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej pro kontrolu účesu až na 3 dny.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osviežujúci sprchový a vlasový gél s vôňou mentolu 300 ml
ALPA®
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osviežujúci sprchový a vlasový gél s vôňou mentolu 300 ml
Kód: 2507119
Kód dod.: 812009
EAN: 8595605202291
 
2.16 EUR
2.17 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový a vlasový gél Alpa Sport Star Refresh 2v1 je ideálnou voľbou po športovom výkone aj pre každodenné použitie.
AKCE
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204136
Kód dod.: 797072
EAN: 9005800286570
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sústreďte sa na starostlivosť, ktorá je určená presne pre vás. Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje.
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Kód: 75279
Kód dod.: 797068
EAN: 4005808782581
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje. Hodí sa na použitie na tvár, telo i vlasy. Po každom sprchovaní pocítite prúd novej energie.
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Kód: 73950
Kód dod.: 797065
EAN: 9005800286532
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte sprchový gel, ktorý bystrí myseľ a osviežuje telo. Špeciálne zloženie s mentolom a povzbuzujúcou vôňou mäty bude o vašu pokožku jemne sa starať.
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Raw Spice sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007210
Kód dod.: 787103
EAN: 8595025834546
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou zmesi surového korenia z tropických oblastí. Exotická korenistá vôňa osvieži a na dlho dodá silu a energiu.
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Dark Temptation, 250 ml
Kód: 2104568
Kód dod.: 797082
EAN: 8710447276570
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE DARK TEMPTATION s vôňou čokolády, so žltým a červeným korením zanecháva pokožku sviežu a vláčnu.
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampón, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampón, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 787102
EAN: 8595025834553
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivou ledovou vôňou čerstvo mletého klinčeka v zmše korenia zaručene povzbudí a osvieži.
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007213
Kód dod.: 787100
EAN: 8595025834577
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou listov divokého himalájskeho dreva je špecifická výrazná, ale zároveň upokojujúca vôňa pre naozajstných mužov.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantárovým aromom zanecháva pokožku sviežu a vláčnu. S hrejivou, náruživou a korenistou vôňou plnou tajomstiev.
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Attraction Force s osviežujúcou vôňou bergamotu a limety.
AKCE
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele prádlo, žiarivá biela, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele prádlo, žiarivá biela, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
100%
5.65 EUR
12.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivá biela na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie škvŕn z bieleho prádla.
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 16339
Kód dod.: 797060
EAN: 4005808127610
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete použiť na starostlivosť o telo, vlasy aj tvár. Zanechá dlhodobý pocit sviežosti. Po každom sprchovaní pocítite príliv novej energie. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa.
AKCE
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204131
Kód dod.: 795115
EAN: 9005800243306
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél na telo, tvár a vlasy s mužnou vôňou a bohatou penou, určený pre všetkých mužov, ktorí chcú maximálnu čistotu a pocit oživenej pokožky.
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503113
Kód dod.: 388242
EAN: 8594040504274
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
24.30 EUR
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.