sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
-1%Zľava
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
0.83 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.21 EUR
45.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.78 EUR
2.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.74 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.92 EUR
2.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
9.35 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
76.05 EUR
76.06 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč sa skvele hodí na odstránenie škvŕn z prádla alebo počas ručného prania menšieho prádla.
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack vrecká na zmrazenie 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
0.65 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecká na zmrazenie s popisom vyrobené z pevnej fólie.
-1%Zľava
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Niteola®
Niteola desiatové vrecká, HDPE, 25 × 35 cm, hrúbka 12 µ, priehľadné, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Vrecká sú vyrobené z vysoko kvalitných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
-1%Zľava
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0190 čierna, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
1.73 EUR
1.74 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
2.09 EUR
8.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie s kuraťom, králik s pečeňou, ryba so špenátom, kačica s moriakom, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.