sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.87 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zviažete a ľahko vynesiete.
AKCE
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra pevné zatahovacie vrecká o objeme 70 l oceníte najmä pri likvidácii ťažkého domáceho odpadu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
AKCE
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Lazurol
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Kód: 2507921
Kód dod.: 676117
EAN: 8591235098198
 
13.43 EUR
13.44 EUR
2.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívna ochrana proti drevokaznému hmyzu a hubám. Vhodný na preventívne ošetrenie aj sanáciu napadnutého dreva. Poskytuje dlhodobú ochranu dreva.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
AKCE
REMAL tónovacia farba, 0600 žltá, 250 g
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0600 žltá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
1.53 EUR
6.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic výber z rýb ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
AKCE
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne sáčky z pevnej fólie pre účinnú ochranu potravín.
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Eternal In Stop malířska izolačná farba na škvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířska izolačná farba na škvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
49.53 EUR
9.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k základným náterom, ktorými možno zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakúrených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa dajú týmto náterom izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatákání, hrdzi, mastnote atď...
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0238 béžový muškátový, 7+1 kg
Kód: 2506145
Kód dod.: 401014
EAN: 8595614512527
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Kód: 2504266
Kód dod.: 330003
EAN: 8591235043013
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určený na moření dreva a všetkých pórovitých materiálov (napr.beton, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Kód: 2502828
Kód dod.: 430315
EAN: 8594002536718
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
REMAL tónovací farba, 0760 pomaranč, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0760 pomaranč, 500 g
Kód: 2504512
Kód dod.: 431052
EAN: 8591235061086
 
3.60 EUR
7.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Lazurol lihové mořidlo, žltá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, žltá, 500 ml
Kód: 2504282
Kód dod.: 330020
EAN: 8591235043181
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Latex univerzálny, biely, 1 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri i exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokle, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umyvatelný povrch.
Fronton maliarska bieloba prášková, biela, 800 g
Fronton®
Fronton maliarska bieloba prášková, biela, 800 g
Kód: 2503348
Kód dod.: 433045
EAN: 8591235029291
 
4.34 EUR
5.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prašková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálice a majú dlhú životnosť.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0610 svetlo žltá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0610 svetlo žltá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
4 EUR
5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovacia farba, 0670 okrová, 1 kg
Kód: 2503493
Kód dod.: 430938
EAN: 8591235030778
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
30.39 EUR
30.40 EUR
1.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanačných
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 tmavá béžová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 tmavá béžová, 350 g
Kód: 2504289
Kód dod.: 430298
EAN: 8594158028686
 
3.31 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlá hnedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0267 svetlá hnedá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.