sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal vápený nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápený nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
34.01 EUR
2.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvale vlhkým prostredím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
28.49 EUR
1.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Spokar 3219/813 kefa šatová
Spokar®
Spokar 3219/813 kefa šatová
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
4.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kefa šatová 3219/813, drevené lakované telo, syntetické vlákna (PP).
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Kód: 2500080
Kód dod.: 956125
EAN: 8594158378811
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoko hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Kód: 2500078
Kód dod.: 956126
EAN: 8594158378774
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Kód: 2500077
Kód dod.: 956122
EAN: 8594158378699
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
AKCE
-1%Zľava
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2500220
Kód dod.: 430902
EAN: 8591235030570
 
1.56 EUR
1.57 EUR
6.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
viGO!
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
Kód: 2501774
Kód dod.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
2.39 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické desiatové sáčky mikrotenové v role o celkovom počte 150 kusov. Každý sáčok má rozmer 32 × 21 cm.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 956110
EAN: 5201314991526
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na desiatu FINO, rozmer 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
65.02 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
18.22 EUR
4.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzná farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú možno použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0728 oranž broskyňový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.