sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.69 EUR
9.70 EUR
17.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Essence
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Kód: 2405753
 
EAN: 4059729491145
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wonder Full Primer 5v1 od essence bude vaším dokonalým spoločníkom pre bezchybnú pleť. Tento základn
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tyčinka pod oči Bright eyes! od essence odstráni tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a zanechá vám s
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.70 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.69 EUR
2.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
24.30 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvosťou a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
62.14 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.83 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
9.61 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obytné priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
37.36 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so zrnitou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
4.08 EUR
4.09 EUR
2.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.78 EUR
2.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.74 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.92 EUR
2.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
76.05 EUR
76.06 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.