sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektne sa hodí pre malé koše v akomkoľvek tvare. Výrobok je vyrobený z nízkohustotného polyetylénu, dá sa recyklovať.
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.67 EUR
17.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
12.96 EUR
12.97 EUR
17.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.36 EUR
67.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Essence
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Kód: 2405753
 
EAN: 4059729491145
 
4.21 EUR
140.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wonder Full Primer 5v1 od essence bude vaším dokonalým spoločníkom pre bezchybnú pleť. Tento základn
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tyčinka pod oči Bright eyes! od essence odstráni tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a zanechá vám s
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.60 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultrapružné zatahovacie vrecia na odpad s objemom 70 litrov. Neprepúšťajú a sú odolné voči protrhnutiu.
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
3.03 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix zatahovacie vrecia na odpad sú pevné dvouvrstvové vrecia s vysokou elasticitou a odolnosťou proti protrhnutiu aj prepichnutiu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
3.03 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.42 EUR
4.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
AKCE
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
3.38 EUR
4.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Het
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
12.88 EUR
3.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná malírska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
18.61 EUR
3.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
11.66 EUR
11.67 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.46 EUR
15.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
36.86 EUR
1.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.